Barbie z Jeziora Łabędziego

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Barbie z Jeziora Łabędziego

Barbie of Swan Lake

Barbie z Jeziora Łabędziego.jpg
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna MiniMini+, MiniMax
Dystrybutor VHS Universal Pictures Polska
Dystrybutor DVD Universal Pictures Polska, TiM Film Studio, Filmostrada
Rok produkcji 2003
Data premiery dubbingu 9 października 2003

Barbie z Jeziora Łabędziego (ang. Barbie of Swan Lake, 2003) – amerykański film animowany, trzecia produkcja z przygodami Barbie.

Fabuła

Podążając w ślad za jednorożcem Barbie – która pojawia się tutaj jako Odetta, córka piekarza – wkracza do Zaczarowanego Lasu. Okrutny czarnoksiężnik Rotbart zamienia dziewczynę w łabędzia. Królowej wróżek udaje się jednak odczarować Odettę, choć nie do końca – w nocy jest człowiekiem, a z nadejściem świtu zamienia się w łabędzia. Ale to właśnie Odetta, bez względu na postać, którą przybiera, musi uratować Zaczarowany Las przed złowrogim czarnoksiężnikiem. W tym samym czasie zakochuje się w niej przystojny książę Daniel. Urocza opowieść, która łączy w sobie świat fantazji, balet Czajkowskiego, niezapomnianą muzykę w wykonaniu London Symphony Orchestra oraz widowiskowe sceny taneczne w choreografii Petera Martinsa – Dyrektora "The New York City Ballet".

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/prog-20064158.html

Wersja polska

Wystąpili:

Reżyseria: Andrzej Precigs
Dialogi: Piotr Sawan
Tłumaczenie: Anna Parzych
Dźwięk i montaż: Jacek Kacperek
Kierownictwo produkcji: Marzena Wiśniewska
Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: STUDIO EUROCOM

Linki zewnętrzne


Barbie
Filmy Barbie w Dziadku do orzechówBarbie jako RoszpunkaBarbie z Jeziora ŁabędziegoBarbie jako księżniczka i żebraczkaBarbie: WróżkolandiaBarbie i magia PegazaBarbie: SyrenkolandiaPamiętniki BarbieBarbie i 12 tańczących księżniczekBarbie i magia tęczyBarbie jako Księżniczka WyspyBarbie MariposaBarbie i diamentowy pałacBarbie w Wigilijnej OpowieściBarbie przedstawia CalineczkęBarbie i trzy muszkieterkiBarbie i podwodna tajemnicaBarbie w świecie modyBarbie i sekret wróżekBarbie: Akademia KsiężniczekBarbie: Idealne ŚwiętaBarbie i podwodna tajemnica 2Barbie: Księżniczka i piosenkarkaBarbie i magiczne baletkiBarbie Mariposa i baśniowa księżniczkaBarbie i siostry w Krainie KucykówBarbie: Perłowa księżniczkaBarbie i tajemnicze drzwiBarbie: Super KsiężniczkiBarbie: Rockowa księżniczkaBarbie i siostry: Wielka przygoda z pieskamiBarbie: Tajne agentkiBarbie: Gwiezdna przygodaBarbie: DreamtopiaBarbie i siostry na tropie pieskówBarbie w świecie gierBarbie Dreamtopia: Święto ZabawyBarbie: Delfiny z Magicznej WyspyBarbie Dreamhouse Adventures: Tajemnica magicznej syrenyBarbie: Przygody księżniczek
Seriale Barbie: Life in the DreamhouseBarbie: DreamtopiaBarbie Dreamhouse Adventures