Amazon Prime Video: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
m (uzupełnienie) |
||
Linia 563: | Linia 563: | ||
| 01.08.2023 | | 01.08.2023 | ||
| TAK | | TAK | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Rodzina Addamsów (film 2019)|Rodzina Addamsów]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 11.08.2023 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 801: | Linia 806: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 30.07.2021 | | 30.07.2021 | ||
| | | TAK | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 1528: | Linia 1533: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[LEGO DREAMZzz]]'' | | ''[[LEGO DREAMZzz]]'' | ||
| 1- | | 1-20 | ||
| [[Iyuno|IYUNO]] | | [[Iyuno|IYUNO]] | ||
| 15.05.2023 | | 15.05.2023 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Hot Wheels City]]'' | |||
| 24-31 | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 06.08.2023 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy!]]'' | |||
| S01-S15 | |||
| [[Iyuno|IYUNO]] | |||
| 06.08.2023 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- |
Wersja z 22:29, 17 sie 2023
Amazon Prime Video
| |
---|---|
Start platformy | grudzień 2016 |
Amazon Prime Video – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, działająca na całym świecie, oprócz Rosji, Chin, Kuby, Iranu, Korei Północnej i Syrii. W Polsce serwis streamingowy Amazonu został udostępniony w grudniu 2016 roku.
Od 5 maja 2023 roku uruchomiono w ramach platformy wypożyczalnie filmów, umożliwiającą obejrzenie filmu w ciągu 48 godzin.