Amazon Prime Video: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
m |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 574: | Linia 574: | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 07.09.2023 | | 07.09.2023 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Spider-Man: Uniwersum]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 01.10.2023 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Świąteczna przygoda małego Batmana]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 08.12.2023 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Linia 951: | Linia 963: | ||
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 13.07.2023 | | 13.07.2023 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Morbius]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 01.10.2023 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Spider-Man: Daleko od domu]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 01.10.2023 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Venom]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 01.10.2023 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Linia 1557: | Linia 1587: | ||
| [[Iyuno|IYUNO]] | | [[Iyuno|IYUNO]] | ||
| 06.08.2023 | | 06.08.2023 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Batman (serial animowany 1992)|Batman]]'' | |||
| 1-109 | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] / [[Iyuno|IYUNO]] | |||
| 21.01.2024 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- |
Wersja z 01:37, 21 sty 2024
Amazon Prime Video
| |
---|---|
Start platformy | grudzień 2016 |
Amazon Prime Video – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, działająca na całym świecie, oprócz Rosji, Chin, Kuby, Iranu, Korei Północnej i Syrii. W Polsce serwis streamingowy Amazonu został udostępniony w grudniu 2016 roku.
Od 5 maja 2023 roku uruchomiono w ramach platformy wypożyczalnie filmów, umożliwiającą obejrzenie filmu w ciągu 48 godzin.