Amazon Prime Video: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
m |
||
(Nie pokazano 6 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 556: | Linia 556: | ||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | | [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | ||
| 14.07.2023 | | 14.07.2023 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Misiek: Ekipa na wakacjach]]'' | |||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | |||
| 01.08.2023 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Rodzina Addamsów (film 2019)|Rodzina Addamsów]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 11.08.2023 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Rodzina Addamsów 2]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 07.09.2023 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Spider-Man: Uniwersum]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 01.10.2023 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Świąteczna przygoda małego Batmana]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 08.12.2023 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Linia 795: | Linia 825: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 30.07.2021 | | 30.07.2021 | ||
| | | TAK | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 933: | Linia 963: | ||
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 13.07.2023 | | 13.07.2023 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Morbius]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 01.10.2023 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Spider-Man: Daleko od domu]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 01.10.2023 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Venom]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 01.10.2023 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Linia 1522: | Linia 1570: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[LEGO DREAMZzz]]'' | | ''[[LEGO DREAMZzz]]'' | ||
| 1- | | 1-20 | ||
| [[Iyuno|IYUNO]] | | [[Iyuno|IYUNO]] | ||
| 15.05.2023 | | 15.05.2023 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Hot Wheels City]]'' | |||
| 24-31 | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 06.08.2023 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy!]]'' | |||
| S01-S15 | |||
| [[Iyuno|IYUNO]] | |||
| 06.08.2023 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Batman (serial animowany 1992)|Batman]]'' | |||
| 1-109 | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] / [[Iyuno|IYUNO]] | |||
| 21.01.2024 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- |
Wersja z 01:37, 21 sty 2024
Amazon Prime Video
| |
---|---|
Start platformy | grudzień 2016 |
Amazon Prime Video – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, działająca na całym świecie, oprócz Rosji, Chin, Kuby, Iranu, Korei Północnej i Syrii. W Polsce serwis streamingowy Amazonu został udostępniony w grudniu 2016 roku.
Od 5 maja 2023 roku uruchomiono w ramach platformy wypożyczalnie filmów, umożliwiającą obejrzenie filmu w ciągu 48 godzin.