Amazon Prime Video: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
m (poprawki) |
||
Linia 574: | Linia 574: | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 07.09.2023 | | 07.09.2023 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Spider-Man: Uniwersum]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 01.10.2023 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Linia 961: | Linia 967: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Spider-Man: Daleko od domu]]'' | | ''[[Spider-Man: Daleko od domu]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 01.10.2023 | | 01.10.2023 |
Wersja z 13:45, 1 paź 2023
Amazon Prime Video
| |
---|---|
Start platformy | grudzień 2016 |
Amazon Prime Video – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, działająca na całym świecie, oprócz Rosji, Chin, Kuby, Iranu, Korei Północnej i Syrii. W Polsce serwis streamingowy Amazonu został udostępniony w grudniu 2016 roku.
Od 5 maja 2023 roku uruchomiono w ramach platformy wypożyczalnie filmów, umożliwiającą obejrzenie filmu w ciągu 48 godzin.