TVN: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m |
m |
||
Linia 256: | Linia 256: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] / [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAN FILMÓW w WARSZAWIE]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] / [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAN FILMÓW w WARSZAWIE]] | ||
| 11.12.1998 | | 11.12.1998 | ||
|-<!-- | |-<!-- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 381: | Linia 376: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 16.09.2000 | | 16.09.2000 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Laboratorium Dextera]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 19.09.2000 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 406: | Linia 406: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 14.12.2000 | | 14.12.2000 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 451: | Linia 446: | ||
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|EUROCOM]] | ||
| 31.07.2001 | | 31.07.2001 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Srebrny Surfer]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 26.08.2001 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 |
Wersja z 15:31, 9 lip 2023
TVN
| |
---|---|
Start emisji | 3 października 1997 |
TVN – polska stacja telewizyjna nadająca od 3 października 1997 roku, należąca do grupy medialnej Warner Bros. Discovery.
Od 1997 roku w różnych godzinach w paśmie Bajkowe kino nadawano seriale animowane, zazwyczaj z dubbingiem opracowywanym na zlecenie TVN bądź odkupywanym od innych stacji. Po likwidacji pasma w 2004 roku stacja rzadko zleca dubbing, jak również odkupuje prawa do już istniejącego, zazwyczaj opracowując własną wersję lektorską.
Filmy i seriale emitowane z dubbingiem
Filmy fabularne
Seriale animowane
Filmy animowane
Linki zewnętrzne
- Oficjalna strona stacji
- TVN w polskiej Wikipedii