Scooby-Doo i plażowy potwór

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Scooby-Doo i plażowy potwór

Scooby-Doo! and the Beach Beastie

Gatunek animowany, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Polsat, Boomerang
Dystrybutor DVD Galapagos Films
Rok produkcji 2014
Data premiery dubbingu 7 sierpnia 2015

Scooby-Doo i plażowy potwór (ang. Scooby-Doo! and the Beach Beastie, 2014) – amerykański krótkometrażowy film animowany.

Film został wydany w Polsce na DVD przez Galapagos Films w składance zatytułowanej Scooby-Doo! 13 strasznych opowieści: Na fali, na płycie znajdują się także odcinki seriali Scooby Doo, gdzie jesteś?, Szczeniak zwany Scooby Doo, Scooby i Scrappy Doo, Kudłaty i Scooby Doo na tropie, Scooby Doo i Co nowego u Scooby’ego?; premiera: 7 sierpnia 2015 roku.

1 maja 2018 roku film został wyemitowany w Telewizji Polsat z drugą wersją dubbingu wykonanym na jej zlecenie, zaś 22 stycznia 2019 roku na kanale Boomerang premierę miała trzecia wersja dubbingu tego filmu.

Fabuła

Dla Scooby-Doo, Kudłatego i reszty Brygady Detektywów dzień bez plaży jest dniem straconym! Gzy przyjaciele wyjeżdżają na zasłużone wakacje do kurortu na Florydzie, cieszą się słońcem, piaskiem i spotkaniem z… morskim potworem?! Kiedy dziwna morska kreatura wprowadzi zamieszanie w wakacyjnym raju, kradnąc drogocenne klejnoty, Brygada postanowi rozwiązać zagadkę… na wodzie lub pod wodą!

Opis pochodzi z tylnej okładki wydania DVD

Wersja polska

Pierwsza wersja

Dystrybucja na terenie Polski: GALAPAGOS FILMS
Wersja polska: MASTER FILM
Reżyseria i dźwięk: Elżbieta Mikuś
Tłumaczenie i dialogi: Antonina Kasprzak
Montaż: Jan Graboś
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Kołodziejczyk
Wystąpili:

oraz:

i inni

Lektor: Paweł Bukrewicz

Druga wersja

Wersja polska: na zlecenie Telewizji Polsat – DUBBFILM
Reżyseria: Małgorzata Lalowska
Dźwięk i montaż: Izabela Waśkiewicz
Dialogi: Dorota Filipek-Załęska
Kierownictwo produkcji: Romuald Cieślak
Wystąpili:

W pozostałych rolach:

i inni

Lektor: Jakub Urlich

Trzecia wersja

Wersja polska: MASTER FILM
Reżyseria: Ewa Kania
Dialogi polskie: Antonina Kasprzak
Wystąpili:

W pozostałych rolach:

i inni

Lektor: Adam Bauman

Scooby-Doo
Seriale animowane Scooby-Doo, gdzie jesteś?Nowy Scooby-DooScooby-DooScooby i Scrappy-DooNowe przygody Scooby’ego13 demonów Scooby-DooSzczeniak zwany Scooby-DooCo nowego u Scooby’ego?Kudłaty i Scooby-Doo na tropieScooby-Doo i Brygada DetektywówWyluzuj, Scooby-Doo!Scooby-Doo i… zgadnij kto?
Filmy animowane Scooby-Doo podbija HollywoodScooby-Doo i bracia BooScooby-Doo i oporny wilkołakScooby-Doo: Szkoła upiorówScooby-Doo i baśnie z tysiąca i jednej nocyScooby-Doo na wyspie zombieScooby-Doo i duch czarownicyScooby-Doo i najeźdźcy z kosmosuScooby-Doo i cyberpościgScooby-Doo i legenda wampiraScooby-Doo i meksykański potwórScooby-Doo i potwór z Loch NessAloha, Scooby-DooScooby-Doo na tropie mumiiScooby-Doo: Ahoj piraci!Scooby-Doo i śnieżny stwórScooby-Doo i król goblinówScooby-Doo i miecz samurajaScooby-Doo: Abrakadabra-dooScooby-Doo: Wakacje z duchamiScooby-Doo: Epoka pantozauraScooby-Doo: Pogromcy wampirówScooby-Doo: Wielka draka wilkołakaScooby-Doo: Maska Błękitnego SokołaScooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbówScooby-Doo! Upiór w operzeScooby-Doo! Wrestlemania: Tajemnica ringuScooby-Doo i frankenstrachyScooby-Doo: Pora księżycowego potworaScooby-Doo i Kiss: Straszenie na scenieScooby-Doo i Czarny RycerzLEGO Scooby-Doo: Nawiedzone HollywoodScooby-Doo i WWE: Potworny wyścigScooby-Doo! Na Dzikim ZachodzieLEGO Scooby-Doo! Klątwa piratówScooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszakiScooby-Doo! spotyka ducha łasuchaScooby-Doo! i klątwa trzynastego duchaScooby-Doo! Powrót na wyspę zombieScooby-Doo!Scooby-Doo: Wesołego Halloween!
Odcinki specjalne Scooby-Doo! Mechaniczny piesScooby-Doo! Koszmarne bramkiScooby-Doo! Upiorna GwiazdkaScooby-Doo! Upiorne igrzyskaScooby-Doo i Polny UpiórScooby-Doo i plażowy potwór
Filmy aktorskie Scooby-DooScooby-Doo 2: Potwory na gigancieScooby-Doo! Strachy i patałachy: Początek przygodyScooby-Doo! Klątwa potwora z głębin jeziora
Gry komputerowe Scooby-Doo: Strachy na lachyScooby-Doo: Miasto duchówScooby-Doo: Piramidalna zagadkaScooby-Doo: Muzealna draka z powodu robakaScooby-Doo: Terror kamiennego smokaScooby-Doo 2: Potwory na gigancieScooby-Doo: Kamera! Akcja! Zamęt!Scooby-Doo! Pierwsze strachyScooby-Doo! Nawiedzone bagno
Słuchowiska Aloha, Scooby-DooScooby-Doo: Klątwa KleopatryScooby-Doo: Piraci, ahoj!