Kochany Donald

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Kochany Donald (org. Everybody Loves Donald, 2003) – kompilacja kilku klasycznych filmów animowanych ze stajni Walta Disneya o Kaczorze Donaldzie.

Film w Polsce wydano na DVD i VHS 17 maja 2004 roku przez Imperial CinePix. Polska wersja odcinka Kąpiel Pluto została wzięta z kompilacji pt. Pluto zaprasza.

Fabuła

Nie możecie przegapić okazji do świetnej zabawy razem z najbardziej irytującym kaczorem świata, Donaldem, w kolekcji jego najśmieszniejszych kreskówek. Cała rodzina będzie pękać ze śmiechu oglądając filmiki, starannie wybrane spośród najlepszych klasycznych animacji Disneya, za sprawą których Donald stał się najsławniejszym kaczorem świata. Zobaczycie, jak za sprawą przebiegłego trzmiela, urządzanie domu Donalda przeradza się w komiczny chaos i jak dwie urocze, niesforne wiewiórki bawią się w chowanego w kolejce elektrycznej Donalda. Przekonacie się także, jak uciążliwe może być towarzystwo trójki psotnych siostrzeńców Donalda podczas jego randki z ukochaną. Kaczor Donald w najlepszym wydaniu – to śmiech, humor i zabawa w każdej minucie – prawdziwa magia Disneya. Zbierz więc całą rodzinę i bawcie się dobrze razem z Kochanym Donaldem.

opis dystrybutora

Wersja polska

Wystąpili:

Reżyseria:

Dialogi:

Kierownictwo muzyczne: Agnieszka Piotrowska
Teksty piosenek: Marek Robaczewski
Wersja polska:

Dźwięk i montaż: Zdzisław Zieliński
Kierownictwo produkcji:

Lektor: Janusz Szydłowski

Plansze

Wydanie DVD z roku 2004