Użytkownik:Marek/Czarna lista: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Linia 363: | Linia 363: | ||
|- | |- | ||
|[[Przyjaciele]]||Matul Andrzej, Gudowski Maciej||TVN/TVN7||– | |[[Przyjaciele]]||Matul Andrzej, Gudowski Maciej||TVN/TVN7||– | ||
|- | |||
|[[Przyjaciele]]||Popłonikowski Radosław||Comedy Central||– | |||
|- | |- | ||
|[[Magiczny duet, cz. 2]]||Szklarz Maciej||Disney Channel||– | |[[Magiczny duet, cz. 2]]||Szklarz Maciej||Disney Channel||– |
Wersja z 22:41, 14 cze 2014
Czarnolisto
Tytuł | Lektor | Stacja | Uwagi |
---|---|---|---|
Jack, pogromca olbrzymów | Borowiec Piotr | HBO | – |
Casper: Szkoła straszenia | Olejniczak Stanisław | Polsat | – |
Avengers | Gudowski Maciej | HBO | Pierwsze dwie emisje z dubbingiem. |
Niesamowity Spider-Man | Borowiec Piotr | HBO | – |
Karate Kid | Olejniczak Stanisław | Polsat | – |
Karate Kid | Popłonikowski Radosław | AXN | – |
Giganci ze stali | Gudowski Maciej | Polsat | Tylko pierwsza emisja, następna z dubbingiem. |
Giganci ze stali | Borowiec Piotr | HBO | – |
Przygody Animków | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Pinky i Mózg | Olejniczak Stanisław | Polsat | – |
Re-animowany | Olejniczak Stanisław | HBO | – |
Sylwester i Tweety na tropie | Kozioł Janusz | TVN/TVN7 | Tylko odcinki 1-13. |
Sylwester i Tweety na tropie | Gudowski Maciej | Polsat | Tylko odcinki 22-47. |
Sylwester i Tweety na tropie | Gudowski Maciej | Puls 2 | Tylko odcinki 22-34. |
Krowy na wypasie | Olejniczak Stanisław | Polsat | Tylko pierwsza emisja, następne z dubbingiem. |
Digimon | Łukomski Jarosław | TV4 | – |
Co nowego u Scooby'ego? | Leszczyński Andrzej | TVN/TVN Style | Tylko odcinki 1-28. |
Nowe przygody rodziny Addamsów | Gudowski Maciej | TV Puls | – |
Gęsia skórka | Gudowski Maciej | TV Puls/Puls 2 | – |
Mistrzowie golfa | Gudowski Maciej | TV Puls/Puls 2 | – |
Złoty kompas | Gudowski Maciej | TVN | – |
Złoty kompas | Szydłowski Janusz | TCM | – |
Opowieść wigilijna | Olejniczak Stanisław | TVP1 | – |
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole | Szydłowski Janusz | TVN | – |
Will i Grace | Bukrewicz Paweł | TV Puls | – |
Nasza niania jest agentem | Olejniczak Stanisław | TVP1 | – |
Nasza niania jest agentem | Kozioł Janusz | ale kino+ | – |
Powodzenia, Charlie: Szerokiej drogi | Szydłowski Janusz | TVP1 | – |
Koty nie tańczą | Popłonikowski Radosław | HBO | – |
Kacper | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – |
Kacper | ? | Ale Kino! | – |
Grinch: Świąt nie będzie | Szydłowski Janusz | TVN | – |
Grinch: Świąt nie będzie | Gudowski Maciej | TVP1/TVP2 | – |
Grinch: Świąt nie będzie | Szydłowski Janusz | Canal+ | – |
Grinch: Świąt nie będzie | Olejniczak Stanisław | Cinemax/Cinemax 2 | – |
Iron Man 3 | Gudowski Maciej | HBO | – |
Scooby Doo na tropie mumii | Gudowski Maciej | Polsat | – |
Mów mi Dave | Brzostyński Jacek | Polsat/TV4 | – |
Dr Dolittle | Brzostyński Jacek | Polsat/TV4 | Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim, a następnie wyemitowany na antenie Polsat Film z dubbingiem. |
Dr Dolittle | Szydłowski Janusz | Polsat | Wcześniej emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. Późniejsza emisja na antenie Polsat Film z dubbingiem. |
Dr Dolittle | Gudowski Maciej | Canal+ | – |
Dr Dolittle 2 | Brzostyński Jacek | Polsat | Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim. |
Dr Dolittle 2 | Szydłowski Janusz | Polsat | Wcześniej emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. |
Uwolnić orkę | Szydłowski Janusz | Cartoon Network | – |
Uwolnić orkę | Magier Tomasz | TVN | – |
Uwolnić orkę 2 | Magier Tomasz | TVN | – |
George prosto z drzewa | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
George prosto z drzewa | Borowiec Piotr | TVP1 | – |
Yogi, łowca skarbów | Gudowski Maciej | TVN7 | – |
Miś Yogi | Szydłowski Janusz | Polsat | – |
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego | Borowiec Piotr | Polsat | – |
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego | Gudowski Maciej | TVN | – |
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego | Gudowski Maciej | TV Puls | Tylko odcinki 14-65. |
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego | Borowiec Piotr | TV4 | Tylko odcinki 14-26. |
Batman 20 lat później | Utta Mirosław | Polsat | – |
Pokémon: Film pierwszy | Borowiec Piotr | TVN/TVN7 | – |
Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę | Borowiec Piotr | TVN/TVN7 | – |
Pokémon 3: Zaklęcie Unown | Borowiec Piotr | TVN/TVN7 | – |
Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie | Utta Mirosław | TVN | – |
The Ring | Szydłowski Janusz | TVN | – |
Lassie | Gudowski Maciej | TVN | – |
W 80 dni dookoła świata | Szydłowski Janusz | TVN | – |
Brzdąc w opałach | Kozioł Janusz | Polsat | – |
Brzdąc w opałach | Straszewski Paweł | Canal+ | – |
Apartament dla orangutana | Olejniczak Stanisław | Polsat | – |
Polowanie na mysz | Kozioł Janusz | TVN | – |
Jeździec znikąd | Borowiec Piotr | HBO | – |
Hannah Montana. Film | Straszewski Paweł | TVP1 | – |
Asterix podbija Amerykę | Szydłowski Janusz | Polsat | – |
Królewna Śniezka | Szydłowski Janusz | Canal+ | – |
Przygoda w Paryżu | Gudowski Maciej | Canal+ | – |
Batman i Robin | Szklarz Maciej | CBS Europa | – |
Batman i Robin | Gudowski Maciej | TV Puls | – |
Wskakuj! | Borowiec Piotr | TVP1 | – |
Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie | Gudowski Maciej | TVN | – |
Richie milioner | Gudowski Maciej | TVN | – |
Maska | Kozioł Janusz | TVN | Dwie wersje z tym samym lektorem na tej samej stacji. |
Rocky i Łoś Superktoś | Szydłowski Janusz | TVN/TVN7 | – |
Ostatni władca wiatru | Łukomski Jarosław | TVN | – |
Góra Czarownic | Olejniczak Stanisław | TVP1 | – |
Most do Terabithii | ? | TVN | – |
Heca w zoo | Załuski Daniel | Canal+ | – |
Kroniki Spiderwick | Olejniczak Stanisław | TVN | – |
Podróż do wnętrza Ziemi | Borowiec Piotr | HBO | – |
Podróż do wnętrza Ziemi | Gudowski Maciej | TVN | – |
Fałszywa dwunastka | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Fałszywa dwunastka | ? | Canal+ | – |
Oliver Twist | ? | TVP1 | – |
Pana Magorium cudowne emporium | ? | HBO/HBO Comedy | – |
Terminal | Gudowski Maciej | TVN/TVN7 | – |
Zapłata | Brzostyński Jacek | TVN/TVN7 | – |
Legenda telewizji | Gudowski Maciej | TVN/TVN7 | – |
8. Mila | Popłonikowski Radosław | TVN/TVN7 | – |
8. Mila | ? | TVP1/TVP2 | – |
Wygraj randkę | Gudowski Maciej | TVN/TVN7 | – |
Złap mnie, jeśli potrafisz | ? | Canal+ | – |
Złap mnie, jeśli potrafisz | Łukomski Jarosław | TVN/TVN7 | – |
Żony ze Stepford | Olejniczak Stanisław | TVN | – |
Jak przeżyć święta | Popłonikowski Radosław | TVN/TVN7 | – |
Old School | ? | TVN | – |
Old School | Gudowski Maciej | Canal+/ale kino+ | – |
Naruto | Gajda Andrzej | AXN Spin | Emisja od odcinka 53. |
101 dalmatyńczyków | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
101 dalmatyńczyków | Borowiec Piotr | TVP1 | – |
102 dalmatyńczyki | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
102 dalmatyńczyki | Borowiec Piotr | TVP1 | Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim. |
102 dalmatyńczyki | Szydłowski Janusz | TVP1 | Wcześniej emitowany w wersji lektorskiej z Piotrem Borowcem. |
Maska Batmana | Gudowski Maciej | TV Puls | – |
Goonies | Szydłowski Janusz | TVN | – |
Goonies | Bukrewicz Paweł | TCM | – |
Niesamowite przygody Zhu | Bukrewicz Paweł | Canal+ | Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem. |
Nie-przyjaciele | Szydłowski Janusz | TVP1 | – |
Flubber | Borowiec Piotr | TVP1 | – |
Flubber | Czernielewski Jan | Disney XD | – |
Johnny Kapahala: Z powrotem na fali | Szydłowski Janusz | TV Puls | – |
Johnny Kapahala: Z powrotem na fali | Machnicki Ireneusz | Disney XD | Wcześniej emitowany z dubbingiem. |
Szesnaście życzeń | Straszewski Paweł | TV Puls | – |
Kadet Kelly | Gudowski Maciej | TVP1 | – |
O, kurczę! | Szydłowski Janusz | TVP1 | – |
Małolaty u taty | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń | ? | TVN/TVN7 | – |
Nawiedzony dwór | ? | Ale Kino! | – |
Mali agenci | ? | TVP1 | – |
Mali agenci | ? | Ale Kino! | – |
Mali agenci | Czernielewski Jan | CBS Europa | – |
Mali agenci | Czernielewski Jan | Universal Channel | – |
Mali agenci 2: Wyspa marzeń | ? | TVP1 | – |
Mali agenci 2: Wyspa marzeń | ? | Ale Kino! | – |
Mali agenci 2: Wyspa marzeń | Czernielewski Jan | CBS Europa | – |
Mali agenci 2: Wyspa marzeń | Czernielewski Jan | Universal Channel | – |
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd | ? | TVP1 | – |
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd | ? | Ale Kino! | – |
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd | Czernielewski Jan | Universal Channel | – |
Mali agenci: Wyścig z czasem | Borowiec Piotr | Canal+ | – |
Garbi - superbryka | Gudowski Maciej | TVP1/TVP2 | – |
High School Musical | Matul Andrzej | TVP1 | – |
High School Musical 2 | Matul Andrzej | TVP1 | Wcześniej emitowany w wersji z dubbingiem. |
Power Rangers | Brzostyński Jacek | Polsat | Dwie wersje z tym samym lektorem na tej samej stacji. |
Power Rangers | Gudowski Maciej | Canal+ | – |
Pieskie życie | Straszewski Paweł | TVP1 | – |
Boska przygoda Sharpay | Straszewski Paweł | TVP1 | – |
Arabela | Brzostyński Jacek | Polsat/TV4 | – |
Alex Rider: Misja Stormbreaker | ? | TVN | – |
Niania | Gudowski Maciej | TVN | – |
Śnieżne psy | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Śnieżne psy | Gudowski Maciej | TVP1 | – |
Na psa urok | Ciunel Marek | TVP1 | – |
Charlie i fabryka czekolady | Szydłowski Janusz | TVN/TVN7 | – |
Wielki Joe | Borowiec Piotr | TVP1 | – |
Wielki Joe | Lelek Marek | HBO | – |
Świąteczna gorączka | Szydłowski Janusz | Polsat/Polsat Film | – |
Thunderbirds | Straszewski Paweł | TVP1 | – |
RRRrrrr!!! | Borowiec Piotr | TVN | – |
RRRrrrr!!! | Matul Andrzej | TVP1 | – |
Pożyczalscy | Olejniczak Stanisław | TVN7 | – |
Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo | Popłonikowski Radosław | Polsat | – |
Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – |
Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – |
Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – |
Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – |
Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – |
Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – |
Kudłaty zaprzęg | Szydłowski Janusz | TVP1 | Po kilku emisjach wersja lektorska została zastąpiona dubbingiem. |
Stuart Malutki | Brzostyński Jacek | Polsat | Później zastąpiony wersją lektorską z Andrzejem Matulem. |
Stuart Malutki | Matul Andrzej | Polsat | Wcześniej emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. |
Stuart Malutki 2 | Brzostyński Jacek | Polsat | Później zastąpiony wersją lektorską z Andrzejem Matulem. Ostatnia emisja z dubbingiem. |
Stuart Malutki 2 | Matul Andrzej | Polsat | Wcześniej emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. Późniejsza emisja z dubbingiem. |
Stuart Malutki 3: Trochę natury | Matul Andrzej | Polsat | Później zastąpiony wersją z dubbingiem. Ostatnia emisja w nowej wersji lektorskiej z Januszem Szydłowskim. |
Stuart Malutki 3: Trochę natury | Szydłowski Janusz | Polsat | Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Andrzejem Matulem, zastąpionej później dubbingiem. Ostatnia emisja z Januszem Szydłowskim. |
Stuart Malutki | Załuski Daniel | TV Puls/Puls2 | – |
Ja, Klaudiusz | Szydłowski Janusz | TVP1/TVP2 | – |
Siostro, moja siostro | ? | Cinemax | – |
Eerie, Indiana, czyli Dziwne Miasteczko | Szydłowski Janusz | TVP1 | – |
Lucky Luke | Gudowski Maciej | TVN | – |
Beethoven | Gudowski Maciej | CBS Europa | – |
Beethoven | ? | TVP1 | – |
Beethoven | Borowiec Piotr | TVN/TVN7 | – |
Przyjaciele | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Przyjaciele | Matul Andrzej, Gudowski Maciej | TVN/TVN7 | – |
Przyjaciele | Popłonikowski Radosław | Comedy Central | – |
Magiczny duet, cz. 2 | Szklarz Maciej | Disney Channel | – |
Magiczna podróż do Afryki | Gudowski Maciej | Canal+ | – |
Szczęśliwy dzień | ? | Polsat | – |
Leonardo | Borowiec Piotr | Filmbox Family | – |
Inspektor Gadżet | ? | TVP1 | – |
Disco robaczki | Załuski Daniel | nFilm | – |
Prawdziwa historia Kota w Butach | Utta Mirosław | nPremium | – |
Lato Muminków | Utta Mirosław | nPremium | – |
Renifer Niko ratuje święta | Szydłowski Janusz | nPremium | – |
Bingo | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Kroniki młodego Indiany Jonesa | ? | TVP1 | – |
Kroniki młodego Indiany Jonesa | ? | TV Puls | – |
Denver, ostatni dinozaur | Pijanowski Henryk | Tele 5 | – |
Faceci w bieli | Kozioł Janusz | Polsat | – |
Scooby i Scrappy Doo | Borowiec Piotr | TV4 | Tylko odcinki 14-20 serii z 1980 roku. |
Rodzina Addamsów: Spotkanie po latach | Brzostyński Jacek | Polsat/TV4 | – |
Anastazja | Szydłowski Janusz | Polsat | Po pewnym czasie wersja z lektorem została zastąpiona dubbingiem. |
Dwaj zgryźliwi tetrycy | Gudowski Maciej | TVN | – |
Dwaj zgryźliwi tetrycy | Łukomski Jarosław | HBO | – |
Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy | Gudowski Maciej | TVN | – |
Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy | Łukomski Jarosław | HBO | – |
Mój sąsiad Totoro | Murgan Bożydar | TVP Kultura | – |
Babe - świnka z klasą | Szydłowski Janusz | Canal+ | – |
Babe - świnka z klasą | Gudowski Maciej | TVP2 | – |
Babe - świnka w mieście | Szydłowski Janusz | TVP2 | – |
Wszystkie psy idą do nieba | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Wszystkie psy idą do nieba 2 | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Wszystkie psy idą do nieba 2 | Szydłowski Janusz | TVP2 | – |
Zakochany pingwin | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Nieśmiały pingwinek | Szklarz Maciej | TV1000 | – |
Wallace i Gromit: Klawe wynalazki | Brzostyński Jacek | HBO Comedy | – |
Władca pierścieni | Wasilewski Andrzej | Tele 5 | – |
Władca pierścieni | ? | TV4 | – |
Pinokio | ? | TV Puls | – |
Opowieści na dobranoc | ? | TVP1 | – |
ReBoot | Siedlik Paweł | Polsat | – |
Speed Racer | Olejniczak Stanisław | TVN/TVN7 | – |
Astro Boy | Szydłowski Janusz | TVN | – |
Po rozum do mrówek | Szydłowski Janusz | TVN | – |
Goryl Śnieżek w Barcelonie | Załuski Daniel | Canal+ | – |
Niekończąca się opowieść | Szydłowski Janusz | Polsat | – |
Lemoniada Gada | Borowiec Piotr | TVP1 | – |
Dzika rodzinka | ? | TV1000 | – |
E.T. | Szydłowski Janusz | Ale kino+ | – |
High School Musical | Machnicki Ireneusz | Disney Channel | Po pewnym czasie zastąpiona została dubbingiem. |
Elmo | Szydłowski Janusz | Polsat | – |
Muppety z kosmosu | Gudowski Maciej | Polsat | – |
Raczkujące melodyki | Leszczyński Andrzej | TVN, TVN7 | Tylko odcinki 1-40. |
Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego | Knothe Stefan | TV Puls | - |