Superkoty: Różnice pomiędzy wersjami
Krychov PL (dyskusja | edycje) m (→Wersja polska) |
m (→Spis odcinków) |
||
(Nie pokazano 36 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
Linia 7: | Linia 7: | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|stacja=[[Disney Junior]] | |stacja=[[Disney Junior]] | ||
|platforma= | |platforma=[[Disney+]] | ||
|lata produkcji=2023 | |lata produkcji=2023 | ||
|data premiery=1 czerwca [[2023]] | |data premiery=1 czerwca [[2023]] | ||
|sezony=1 z | |sezony=1 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=26 z 31 | ||
}} | }} | ||
'''Superkoty''' (ang. ''SuperKitties'', 2023) – amerykańsko-kanadyjski serial animowany. | '''Superkoty''' (ang. ''SuperKitties'', 2023) – amerykańsko-kanadyjski serial animowany. | ||
Linia 26: | Linia 26: | ||
'''Reżyseria''': [[Wojciech Urbański]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Wojciech Urbański]]<br /> | ||
'''Dialogi''': [[Jakub Kisiel]]<br /> | '''Dialogi''': [[Jakub Kisiel]]<br /> | ||
'''Teksty piosenek''': [[Julia Byrska]]<br /> | |||
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Anna Serafińska]]<br /> | '''Kierownictwo muzyczne''': [[Anna Serafińska]]<br /> | ||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Oliwia Rychlik]]<br /> | '''Kierownictwo produkcji''': [[Oliwia Rychlik]]<br /> | ||
Linia 38: | Linia 39: | ||
* [[Kamil Bijoś]] – '''Kot Rabuś''' | * [[Kamil Bijoś]] – '''Kot Rabuś''' | ||
'''W pozostałych rolach''': | '''W pozostałych rolach''': | ||
* [[Janusz Wituch]] | * [[Jakub Strach]] – '''Rockland''' | ||
* [[Janusz Wituch]] – '''Edek''' | |||
* [[Jadwiga Gryn]] – | |||
** '''Ada''', | |||
** '''Papuszki Zsa Zsy''' | |||
* [[Bogusław Kudłek]] – '''Szymek''' | |||
* [[Michał Pietruczuk]] – '''Chibi''' | |||
* [[Monika Węgiel-Jarocińska]] – '''Agata''' | |||
* [[Piotr Makarski]] – '''Henryś''' | |||
* [[Magdalena Herman-Urbańska]] – '''Maja''' | |||
* [[Katarzyna Domalewska]] – | |||
** '''Basia''', | |||
** '''Berpi''' | |||
* [[Wiktoria Nakielska]] – '''Łakotka''' | |||
* [[Izabella Bukowska-Chądzyńska]] – | |||
** '''Magda''', | |||
** '''Paula''' | |||
* [[Liliana Krajewska]] – '''Kiara''' | |||
* [[Bruno Owsikowski]] – '''Fisztaszek''' | |||
* [[Bożena Furczyk]] | * [[Bożena Furczyk]] | ||
* [[Przemysław Glapiński]] | * [[Przemysław Glapiński]] | ||
* [[ | * [[Hanna Kinder-Kiss]] | ||
* [[ | * [[Mikołaj Wachowski]] | ||
* [[ | * [[Sabina Bednarz]] | ||
* [[ | * [[Mateusz Weber]] | ||
* [[ | * [[Robert Tondera]] | ||
* [[Katarzyna Mogielnicka]] | |||
* [[Anna Szpaczyńska]] | |||
* [[Kamil Pruban]] | |||
i inni | i inni | ||
Linia 53: | Linia 75: | ||
i inni | i inni | ||
'''Lektor''': [[ | '''Lektor''': [[Jakub Urlich]] | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
Linia 88: | Linia 110: | ||
| ''Cheese Trees'' | | ''Cheese Trees'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05.06.2023 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|005 | ||
| '''' | | ''Superkoty i ptasia piosenkarka'' | ||
| ''Silent Surprise'' | | ''Silent Surprise'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05.06.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|006 | ||
| '''' | | ''Superkoty i afera z Fufu'' | ||
| ''Fufu Snafu'' | | ''Fufu Snafu'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06.06.2023 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|007 | ||
| '''' | | ''Superkoty i Super-fan'' | ||
| ''Super-Fan'' | | ''Super-Fan'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06.06.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|008 | ||
| '''' | | ''Superkoty i bańkowa balanga'' | ||
| ''Bubble Bother'' | | ''Bubble Bother'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07.06.2023 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|009 | ||
| '''' | | ''Superkoty i piłeczkowe szaleństwo'' | ||
| ''Have a Ball'' | | ''Have a Ball'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07.06.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|010 | ||
| '''' | | ''Superkoty i odlotowa przejażdżka'' | ||
| ''Zsa Zsa Zoom'' | | ''Zsa Zsa Zoom'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08.06.2023 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|011 | ||
| '''' | | ''Superkoty i problem z przysmakami'' | ||
| ''Treat Truck Trouble'' | | ''Treat Truck Trouble'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08.06.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|012 | ||
| '''' | | ''Superkoty i pogoń za kropką'' | ||
| ''Leapin’ Laser'' | | ''Leapin’ Laser'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09.06.2023 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|013 | ||
| '''' | | ''Superkoty i porwanie Pana Zielonka'' | ||
| ''Missing Mr. Greenie'' | | ''Missing Mr. Greenie'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09.06.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|014 | ||
| '''' | | ''Superkoty i pianista psotnik'' | ||
| ''Piano Problem'' | | ''Piano Problem'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|12.06.2023 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|015 | ||
| '''' | | ''Superkoty i śpiące świstaki'' | ||
| ''Groggy Groundhogs'' | | ''Groggy Groundhogs'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|12.06.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|016 | ||
| '''' | | ''Superkoty i ptasia przemiana'' | ||
| ''Go Birdy'' | | ''Go Birdy'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|16.12.2023 | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|034 | ||
| '''' | | ''Superkoty i mysie święta'' | ||
| '' | | ''Merry Mousemas'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02.10.2023 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|017 | ||
| '''' | | ''Superkoty i złodziej zabawek'' | ||
| ''Toy-Tastrophe'' | | ''Toy-Tastrophe'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02.10.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|018 | ||
| '''' | | ''Superkoty i nocne strachy'' | ||
| ''Night Light'' | | ''Night Light'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|03.10.2023 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|019 | ||
| '''' | | ''Superkoty i słodkie stworki'' | ||
| ''Burble Bungle'' | | ''Burble Bungle'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|03.10.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|020 | ||
| '''' | | ''Superkoty i patyk do aportowania'' | ||
| ''Sticky Situation'' | | ''Sticky Situation'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04.10.2023 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|021 | ||
| '''' | | ''Superkoty i jagodowy zawrót głowy'' | ||
| ''Blueberry Bonanza'' | | ''Blueberry Bonanza'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04.10.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|022 | ||
| '''' | | ''Superkoty i znikający śnieg'' | ||
| ''Snow Day'' | | ''Snow Day'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05.10.2023 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|13 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|13 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|023 | ||
| '''' | | ''Superkoty i Astrokotka'' | ||
| ''Lab Rat Lift-Off'' | | ''Lab Rat Lift-Off'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05.10.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|024 | ||
| '''' | | ''Superkoty i kradzież klejnotu'' | ||
| ''Rockin’ Rockhound'' | | ''Rockin’ Rockhound'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06.10.2023 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|025 | ||
| '''' | | ''Superkoty i wielki wyścig'' | ||
| ''Hole Lot of Trouble'' | | ''Hole Lot of Trouble'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06.10.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|026 | ||
| '''' | | ''Superkoty i Robośmiornica'' | ||
| ''Roboctopus'' | | ''Roboctopus'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|01.01.2024 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|035 | ||
| '''' | | ''Superkoty i ptasia piosenka'' | ||
| ''Bird Bop'' | | ''Bird Bop'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|01.01.2024 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|036 | ||
| '''' | | ''Superkoty i piknik Pikusia'' | ||
| ''Pickle Problem'' | | ''Pickle Problem'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.01.2024 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|037 | |||
| ''Superkoty i drapakowa draka'' | |||
| ''Cat Tree Caper'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.01.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|038 | |||
| ''Superkoty i niespodziewane porwanie'' | |||
| ''Showstopper'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.01.2024 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|039 | |||
| ''Superkoty i Maks kontra Maks'' | |||
| ''Sparks vs. Sparks'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.01.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|040 | |||
| ''Superkoty i zapach bekonu'' | |||
| ''Poochy Playdate'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15.11.2023<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 04.01.2024.</ref> | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|028 | |||
| ''Superkoty i orkiestra zwierzaków'' | |||
| ''Voice With No Choice'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|029 | |||
| ''Superkoty i braterska sprzeczka'' | |||
| ''Brother Battle'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.01.2024 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|041 | |||
| ''Superkoty i lęk przed lataniem'' | |||
| ''Lost Spark'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.01.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|042 | |||
| ''Superkoty i ból brzuszka'' | |||
| ''Bitsy Bellyache'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.11.2023<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c1">Odcinek niedostępny w Polsce, pominięty przez Disney Junior.</ref> | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|030 | |||
| ''Superkoty i olśniewiający diadem'' | |||
| ''Amara’s Tiara'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.11.2023<br /><small>(Disney+)</small></small><ref name="c2">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 25.04.2024.</ref> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|031 | |||
| ''Superkoty i hopsający strój'' | |||
| ''Furball Blooper'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.11.2023<br /><small>(Disney+)</small></small><ref name="c3">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 26.04.2024.</ref> | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|032 | |||
| ''Superkoty i podebrane pomarańcze'' | |||
| ''Fruit Loot'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.11.2023<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c1" /> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|033 | |||
| ''Superkoty i supersiła'' | |||
| ''Buddy Wanna-Be'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2024 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|043 | |||
| ''Superkoty i władca walentynek'' | |||
| ''Vanishing Valentines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|044 | |||
| ''Superkoty i przyjaźń na wagęzłota'' | |||
| ''Golden Gift'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.10.2023</small><ref name="a">Premierowa emisja odbyła się 29.10.2023, jednak w całości odcinek został wyemitowany w Polsce dopiero 30.10.2023 (wszystkie emisje w dniu premiery rozpoczynały się od drugiej części odcinka, w czasie pierwszej części w polskim bloku były emitowane reklamy).</ref> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|027 | |||
| ''Superkoty i miaucio-weenowa kotka'' | |||
| ''Howloween Cat'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.04.2024 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|045 | |||
| ''Superkoty i zaginiony Hot Dog'' | |||
| ''Missing Hot Dog'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.04.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|046 | |||
| ''Superkoty i czarujący rabus'' | |||
| ''Mysterious Magician'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.04.2024 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|047 | |||
| ''Superkoty i kocie kopie'' | |||
| ''Bundle of Bitsies'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.04.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|048 | |||
| ''Superkoty i leniwa lotniczka'' | |||
| ''Frantic Flyer'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.04.2024 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|049 | |||
| ''Superkoty i sernado'' | |||
| ''Cheesenado'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.04.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|050 | |||
| ''Superkoty i konkurs talentów'' | |||
| ''Talented Troublemaker'' | |||
|- | |||
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Jumbo Rat'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''New Friend Fiasco'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Dancing Piggy'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Super Helpers'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|29 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Museum Mayhem'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Big Dig'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|30 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Copy Hats'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Telescope Trouble'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|31 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Cat’s Pajamas'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Country Kitty'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 290: | Linia 424: | ||
* №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (ogólnej – emisje na Disney Junior) | * №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (ogólnej – emisje na Disney Junior) | ||
* №2 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (pojedynczych segmentów – emisje na Disney Junior) | * №2 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (pojedynczych segmentów – emisje na Disney Junior) | ||
<references/> | |||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* {{IMDb|film|19872934}} | * {{IMDb|film|19872934}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] |
Aktualna wersja na dzień 12:56, 1 maj 2024
Superkoty SuperKitties | |
---|---|
Gatunek | animowany |
Kraj produkcji | Stany Zjednoczone, Kanada |
Język oryginału | angielski |
Stacja telewizyjna | Disney Junior |
Platforma streamingowa | Disney+ |
Lata produkcji | 2023 |
Data premiery dubbingu | 1 czerwca 2023 |
Wyemitowane serie |
1 z 2 |
Wyemitowane odcinki | 26 z 31 |
Superkoty (ang. SuperKitties, 2023) – amerykańsko-kanadyjski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce od 1 czerwca 2023 roku na kanale Disney Junior.
Fabuła
Cztery urocze koty postanawiają uczynić swoje rodzinne miasto Kittydale miejscem wolnym od złoczyńców. Wykorzystując swoje zdolności, Ginny, Sparks, Buddy i Bitsy codziennie stawiają czoła różnym wyzwaniom. Swoją postawą uczą innych empatii, życzliwości i tego, jak ważna jest przyjaźń.
Źródło: Teleman
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Wojciech Urbański
Dialogi: Jakub Kisiel
Teksty piosenek: Julia Byrska
Kierownictwo muzyczne: Anna Serafińska
Kierownictwo produkcji: Oliwia Rychlik
W wersji polskiej udział wzięli:
- Teresa Zdanowska – Gosia
- Helena Zaciewska – Kizia
- Władysław Kołaczkowski – Maks
- Jakub Rutkowski – Bartuś
- Natalia Kujawa – Szczurcia
- Małgorzata Gradkowska – Zsa Zsa
- Szymon Mysłakowski – Pan Pimpulek
- Kamil Bijoś – Kot Rabuś
W pozostałych rolach:
- Jakub Strach – Rockland
- Janusz Wituch – Edek
- Jadwiga Gryn –
- Ada,
- Papuszki Zsa Zsy
- Bogusław Kudłek – Szymek
- Michał Pietruczuk – Chibi
- Monika Węgiel-Jarocińska – Agata
- Piotr Makarski – Henryś
- Magdalena Herman-Urbańska – Maja
- Katarzyna Domalewska –
- Basia,
- Berpi
- Wiktoria Nakielska – Łakotka
- Izabella Bukowska-Chądzyńska –
- Magda,
- Paula
- Liliana Krajewska – Kiara
- Bruno Owsikowski – Fisztaszek
- Bożena Furczyk
- Przemysław Glapiński
- Hanna Kinder-Kiss
- Mikołaj Wachowski
- Sabina Bednarz
- Mateusz Weber
- Robert Tondera
- Katarzyna Mogielnicka
- Anna Szpaczyńska
- Kamil Pruban
i inni
Wykonanie piosenek:
i inni
Lektor: Jakub Urlich
Spis odcinków
Premiera | №1 | №2 | Tytuł polski | Tytuł angielski |
---|---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | ||||
01.06.2023 | 01 | 001 | Superkoty i tajemnica znikającej włóczki | The Great Yarn Caper |
01.06.2023 | 002 | Buty w rozmiarze szczurzym | Get the Boot | |
02.06.2023 | 02 | 003 | Superkoty i fajerwerkowy strach | Fireworks Fright |
02.06.2023 | 004 | Superkoty i lepki ser | Cheese Trees | |
05.06.2023 | 03 | 005 | Superkoty i ptasia piosenkarka | Silent Surprise |
05.06.2023 | 006 | Superkoty i afera z Fufu | Fufu Snafu | |
06.06.2023 | 04 | 007 | Superkoty i Super-fan | Super-Fan |
06.06.2023 | 008 | Superkoty i bańkowa balanga | Bubble Bother | |
07.06.2023 | 05 | 009 | Superkoty i piłeczkowe szaleństwo | Have a Ball |
07.06.2023 | 010 | Superkoty i odlotowa przejażdżka | Zsa Zsa Zoom | |
08.06.2023 | 06 | 011 | Superkoty i problem z przysmakami | Treat Truck Trouble |
08.06.2023 | 012 | Superkoty i pogoń za kropką | Leapin’ Laser | |
09.06.2023 | 07 | 013 | Superkoty i porwanie Pana Zielonka | Missing Mr. Greenie |
09.06.2023 | 014 | Superkoty i pianista psotnik | Piano Problem | |
12.06.2023 | 08 | 015 | Superkoty i śpiące świstaki | Groggy Groundhogs |
12.06.2023 | 016 | Superkoty i ptasia przemiana | Go Birdy | |
16.12.2023 | 09 | 034 | Superkoty i mysie święta | Merry Mousemas |
02.10.2023 | 10 | 017 | Superkoty i złodziej zabawek | Toy-Tastrophe |
02.10.2023 | 018 | Superkoty i nocne strachy | Night Light | |
03.10.2023 | 11 | 019 | Superkoty i słodkie stworki | Burble Bungle |
03.10.2023 | 020 | Superkoty i patyk do aportowania | Sticky Situation | |
04.10.2023 | 12 | 021 | Superkoty i jagodowy zawrót głowy | Blueberry Bonanza |
04.10.2023 | 022 | Superkoty i znikający śnieg | Snow Day | |
05.10.2023 | 13 | 023 | Superkoty i Astrokotka | Lab Rat Lift-Off |
05.10.2023 | 024 | Superkoty i kradzież klejnotu | Rockin’ Rockhound | |
06.10.2023 | 14 | 025 | Superkoty i wielki wyścig | Hole Lot of Trouble |
06.10.2023 | 026 | Superkoty i Robośmiornica | Roboctopus | |
01.01.2024 | 15 | 035 | Superkoty i ptasia piosenka | Bird Bop |
01.01.2024 | 036 | Superkoty i piknik Pikusia | Pickle Problem | |
02.01.2024 | 16 | 037 | Superkoty i drapakowa draka | Cat Tree Caper |
02.01.2024 | 038 | Superkoty i niespodziewane porwanie | Showstopper | |
03.01.2024 | 17 | 039 | Superkoty i Maks kontra Maks | Sparks vs. Sparks |
03.01.2024 | 040 | Superkoty i zapach bekonu | Poochy Playdate | |
15.11.2023 (Disney+)[1] |
18 | 028 | Superkoty i orkiestra zwierzaków | Voice With No Choice |
029 | Superkoty i braterska sprzeczka | Brother Battle | ||
05.01.2024 | 19 | 041 | Superkoty i lęk przed lataniem | Lost Spark |
05.01.2024 | 042 | Superkoty i ból brzuszka | Bitsy Bellyache | |
15.11.2023 (Disney+)[2] |
20 | 030 | Superkoty i olśniewiający diadem | Amara’s Tiara |
15.11.2023 (Disney+)[3] |
031 | Superkoty i hopsający strój | Furball Blooper | |
15.11.2023 (Disney+)[4] |
21 | 032 | Superkoty i podebrane pomarańcze | Fruit Loot |
15.11.2023 (Disney+)[2] |
033 | Superkoty i supersiła | Buddy Wanna-Be | |
22.04.2024 | 22 | 043 | Superkoty i władca walentynek | Vanishing Valentines |
22.04.2024 | 044 | Superkoty i przyjaźń na wagęzłota | Golden Gift | |
30.10.2023[5] | 23 | 027 | Superkoty i miaucio-weenowa kotka | Howloween Cat |
23.04.2024 | 24 | 045 | Superkoty i zaginiony Hot Dog | Missing Hot Dog |
23.04.2024 | 046 | Superkoty i czarujący rabus | Mysterious Magician | |
24.04.2024 | 25 | 047 | Superkoty i kocie kopie | Bundle of Bitsies |
24.04.2024 | 048 | Superkoty i leniwa lotniczka | Frantic Flyer | |
27.04.2024 | 26 | 049 | Superkoty i sernado | Cheesenado |
27.04.2024 | 050 | Superkoty i konkurs talentów | Talented Troublemaker | |
SERIA DRUGA | ||||
27 | ' | Jumbo Rat | ||
' | New Friend Fiasco | |||
28 | ' | Dancing Piggy | ||
' | Super Helpers | |||
29 | ' | Museum Mayhem | ||
' | Big Dig | |||
30 | ' | Copy Hats | ||
' | Telescope Trouble | |||
31 | ' | Cat’s Pajamas | ||
' | Country Kitty |
Legenda
- №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (ogólnej – emisje na Disney Junior)
- №2 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (pojedynczych segmentów – emisje na Disney Junior)
- ↑ Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 04.01.2024.
- ↑ 2.0 2.1 Odcinek niedostępny w Polsce, pominięty przez Disney Junior.
- ↑ Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 25.04.2024.
- ↑ Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 26.04.2024.
- ↑ Premierowa emisja odbyła się 29.10.2023, jednak w całości odcinek został wyemitowany w Polsce dopiero 30.10.2023 (wszystkie emisje w dniu premiery rozpoczynały się od drugiej części odcinka, w czasie pierwszej części w polskim bloku były emitowane reklamy).
Linki zewnętrzne
- Superkoty w bazie Internet Movie Database (IMDb)