Raa Raa - mały, hałaśliwy lew: Różnice pomiędzy wersjami
m (→Wersja polska: , →Spis odcinków) |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Raa Raa – mały, hałaśliwy lew''' (ang. ''Raa Raa – The Noisy Lion'', 2011) – brytyjski serial animowany. | {{Serial2 | ||
|tytuł= Raa Raa – mały, hałaśliwy lew | |||
|tytuł oryginalny= Raa Raa – The Noisy Lion | |||
|plakat= | |||
|gatunek= animowany | |||
|kraj= Wielka Brytania | |||
|język= angielski | |||
|stacja= [[MiniMini+]] | |||
|lata produkcji= 2011-2017 | |||
|data premiery= 29 października [[2011]] | |||
|sezony= 3 z 3 | |||
|odcinki= 54 z 78 | |||
}} | |||
'''Raa Raa – mały, hałaśliwy lew''' (ang. ''Raa Raa – The Noisy Lion'', 2011-2017) – brytyjski serial animowany. | |||
Serial emitowany w Polsce na kanale [[MiniMini]] od 29 października [[2011]] roku. | Serial emitowany w Polsce na kanale [[MiniMini+|MiniMini]] od 29 października [[2011]] roku. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
Linia 9: | Linia 22: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Opracowanie wersji polskiej''': na zlecenie kanału MiniMini/MiniMini+ – [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]<br /> | '''Opracowanie wersji polskiej''': na zlecenie kanału MiniMini/MiniMini+ <small>(odc. 1-52)</small> / nc+ <small>(odc. 53-54)</small> – [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': | '''Reżyseria''': | ||
* [[Miriam Aleksandrowicz]] | * [[Miriam Aleksandrowicz]] <small>(odc. 1-26, 40-54)</small>, | ||
* [[Leszek Zduń]] | * [[Leszek Zduń]] <small>(odc. 27-39)</small> | ||
'''Dialogi''': | '''Dialogi polskie''': | ||
* [[Joanna Krejzler]] | * [[Joanna Krejzler]] <small>(odc. 1-26, 40-52)</small>, | ||
* [[Izabela Zakrzewska]] | * [[Izabela Zakrzewska]] <small>(odc. 27-39)</small>, | ||
* [[Anna Brzozowska]] <small>(odc. 53-54)</small> | |||
'''Dźwięk i montaż''': [[Maciej Sapiński]]<br /> | '''Dźwięk i montaż''': [[Maciej Sapiński]]<br /> | ||
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Marek Krejzler]]<br /> | '''Kierownictwo muzyczne''': [[Marek Krejzler]]<br /> | ||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Dorota Furtak]]< | '''Kierownictwo produkcji''': | ||
* [[Dorota Furtak-Masica|Dorota Furtak]] <small>(odc. 1-52)</small>, | |||
* [[Helena Siemińska]] <small>(odc. 53-54)</small> | |||
'''Wystąpili''': | '''Wystąpili''': | ||
* [[Maciej Falana]] | * [[Maciej Falana]] – '''Raa Raa''' <small>(odc. 1-52)</small> | ||
* [[Iwo Fajlhauer]] | * [[Iwo Fajlhauer]] – '''Krokuś''' <small>(odc. 1-52)</small> | ||
* [[Jan Rotowski]] | * [[Jan Rotowski]] – '''Trąbuś''' <small>(odc. 1-39)</small> | ||
* [[Julia Kornacka]] | * [[Julia Kornacka]] – '''Zebcia''' <small>(odc. 1-52)</small> | ||
* [[Matylda Kaczmarska]] | * [[Matylda Kaczmarska]] – '''Rafcia''' <small>(odc. 1-52)</small> | ||
* [[Justyna Bojczuk]] | * [[Justyna Bojczuk]] – '''Uuu Uuu''' | ||
* | * [[Agnieszka Fajlhauer]] – '''Narratorka''' | ||
* [[Kacper Cybiński]] – '''Trąbuś''' <small>(odc. 40-52)</small> | |||
* [[Pola Brzezińska]] | |||
* [[Magdalena Budzowska]] | |||
* [[Jakub Jóźwik]] | |||
* [[Karol Kwiatkowski]] – '''Krokuś''' <small>(odc. 53-54)</small> | |||
* [[Maxim Topyła]] | |||
* [[Gaja Wasiak]] | |||
'''Lektor''': [[Agnieszka Fajlhauer]] | '''Lektor''': [[Agnieszka Fajlhauer]] | ||
Linia 137: | Linia 160: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|14 | | bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| '' | | ''Ulubiony dźwięk Raa Raa'' | ||
| ''Raa Raa’s Favourite Noise'' | | ''Raa Raa’s Favourite Noise'' | ||
|- | |- | ||
Linia 194: | Linia 217: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | | bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| ''Straszliwie wielki hałas Raa Raa'' | | ''Straszliwie wielki hałas Raa Raa'' | ||
| ''Raa | | ''Raa Raa’s Great Big Noise'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 201: | Linia 224: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| ''Drzemkowa bajka Raa Raa'' | | ''Drzemkowa bajka Raa Raa'' | ||
| ''Raa | | ''Raa Raa’s Naptime Story'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 222: | Linia 245: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | | bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| ''Nowy dźwięk Raa Raa'' | | ''Nowy dźwięk Raa Raa'' | ||
| ''Raa | | ''Raa Raa’s New Noise'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 233: | Linia 256: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | | bgcolor="#DFEEEF"|27 | ||
| ''Ruchomy ząb Krokusia'' | | ''Ruchomy ząb Krokusia'' | ||
| '' | | ''Crocky’s Wobbly Tooth'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 268: | Linia 291: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| ''Kłopoty z gwizdaniem'' | | ''Kłopoty z gwizdaniem'' | ||
| ''Raa | | ''Raa Raa’s Whistle Worries'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 282: | Linia 305: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | | bgcolor="#DFEEEF"|34 | ||
| ''Zabawa dla wiercipięty'' | | ''Zabawa dla wiercipięty'' | ||
| ''Ooo | | ''Ooo Ooo’s Wriggly Jiggly Game'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 289: | Linia 312: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | | bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| ''Prezent idealny'' | | ''Prezent idealny'' | ||
| ''Raa | | ''Raa Raa’s Perfect Present'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 317: | Linia 340: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | | bgcolor="#DFEEEF"|39 | ||
| ''Raa Raa i jego księga odgłosów'' | | ''Raa Raa i jego księga odgłosów'' | ||
| ''Raa | | ''Raa Raa’s Big Book of Noises'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 323: | Linia 346: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 04.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | | bgcolor="#DFEEEF"|40 | ||
| '' | | ''Na ryby'' | ||
| ''Gone Fishing'' | | ''Gone Fishing'' | ||
|- | |- | ||
Linia 330: | Linia 353: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 05.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | | bgcolor="#DFEEEF"|41 | ||
| '' | | ''Doktor Raa Raa'' | ||
| ''Doctor Raa Raa'' | | ''Doctor Raa Raa'' | ||
|- | |- | ||
Linia 337: | Linia 360: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 06.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | | bgcolor="#DFEEEF"|42 | ||
| '' | | ''Dźwiękowe wyzwanie'' | ||
| ''Raa | | ''Raa Raa’s Noisy Challenge'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 344: | Linia 367: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 07.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | | bgcolor="#DFEEEF"|43 | ||
| '' | | ''Łap tę kartkę'' | ||
| ''Catch That Page'' | | ''Catch That Page'' | ||
|- | |- | ||
Linia 351: | Linia 374: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 08.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | | bgcolor="#DFEEEF"|44 | ||
| '' | | ''Raa Raa piszczy'' | ||
| ''Raa Raa Gets Squeaky'' | | ''Raa Raa Gets Squeaky'' | ||
|- | |- | ||
Linia 358: | Linia 381: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 09.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | | bgcolor="#DFEEEF"|45 | ||
| '' | | ''Wstawaj Trąbusiu'' | ||
| ''Wake Up Huffty'' | | ''Wake Up Huffty'' | ||
|- | |- | ||
Linia 365: | Linia 388: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 10.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | | bgcolor="#DFEEEF"|46 | ||
| '' | | ''Raa Raa się dzieli'' | ||
| '' | | ''The Lion’s Share'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 372: | Linia 395: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 11.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | | bgcolor="#DFEEEF"|47 | ||
| '' | | ''Nowa gra Raa Ryy'' | ||
| '' | | ''Raa Raa’s New Game'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 379: | Linia 402: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 12.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | | bgcolor="#DFEEEF"|48 | ||
| '' | | ''Raa Raa umie'' | ||
| '' | | ''Raa Raa Can Do It'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 386: | Linia 409: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 13.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | | bgcolor="#DFEEEF"|49 | ||
| '' | | ''Kokos Krokusia'' | ||
| '' | | ''Crocky’s Coconut'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 393: | Linia 416: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 14.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|50 | | bgcolor="#DFEEEF"|50 | ||
| '' | | ''Królowe i królowie dżungli'' | ||
| '' | | ''Kings and Queens of the Jungle'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 400: | Linia 423: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 15.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|51 | | bgcolor="#DFEEEF"|51 | ||
| '' | | ''Raa Raa szuka'' | ||
| '' | | ''Raa Raa Goes Hunting'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 407: | Linia 430: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.06.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 16.06.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|52 | | bgcolor="#DFEEEF"|52 | ||
| '' | | ''Najgłośniejszy dom w dżungli'' | ||
| '' | | ''The Noisiest House in the Jungle'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.12.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|53 | |||
| ''Raa Raa i huczący grzmot'' | |||
| ''Raa Raa and Boomy Thunder'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.12.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| ''Raa Raa i kij deszczowy'' | |||
| ''Raa Raa and the Rainy Stick'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Junglephone'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|56 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Zippy Zip Wire'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Noisy Story'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Jingly Jangly Jungle Band'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Banana Balloons'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|60 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and Crocky’s Lost Toy'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|61 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and Hooting Huffty'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Jungle Lookout'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|63 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Noisy Mystery'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|64 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Coolest Hello'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|65 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Bell Flowers'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|66 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Funniest Laugh'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|67 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Ladybird Den'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|68 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Speedy Racers'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|69 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Jungle Fixers'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|70 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Jingly Jungle Show'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|71 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Jungle Gym'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|72 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Drip Drop Waterfall'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|73 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Noisy Nap'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|74 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Jungle Journey'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|75 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and Poorly Pia'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|76 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa Goes Clickety Clack'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|77 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa and the Night Noises'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|78 | |||
| '''' | |||
| ''Raa Raa Plays Do What I Do'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | |
Wersja z 20:10, 10 gru 2018
Raa Raa – mały, hałaśliwy lew Raa Raa – The Noisy Lion | |
---|---|
Gatunek | animowany |
Kraj produkcji | Wielka Brytania |
Język oryginału | angielski |
Stacja telewizyjna | MiniMini+ |
Lata produkcji | 2011-2017 |
Data premiery dubbingu | 29 października 2011 |
Wyemitowane serie |
3 z 3 |
Wyemitowane odcinki | 54 z 78 |
Raa Raa – mały, hałaśliwy lew (ang. Raa Raa – The Noisy Lion, 2011-2017) – brytyjski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale MiniMini od 29 października 2011 roku.
Fabuła
Młody lew Raa Raa mieszka w dżungli wraz ze swoimi przyjaciółmi – małpką, krokodylem, żyrafą, słoniem oraz zebrą. Raa Raa jest towarzyski, uwielbia przygody i chociaż jest najmniejszy spośród przyjaciół, jest też z nich wszystkich najgłośniejszy. Mieszkańcy dżungli w każdym z odcinków odkrywają, jak wiele zabawy można mieć podczas wyrażania zróżnicowanych dźwięków, wykonywania ekspresyjnych gestów oraz wykorzystywania różnorodnej mimiki. Serial, którego celem jest wsparcie rozwoju mowy u dzieci, został opracowany przez terapeutów do spraw mowy i języka. Każdy z odcinków opowiada łatwą do zapamiętania, pełną zabawy słownej historię. Ważną rolę odgrywają też rym, rytm oraz powtórzenia.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-592323
Wersja polska
Opracowanie wersji polskiej: na zlecenie kanału MiniMini/MiniMini+ (odc. 1-52) / nc+ (odc. 53-54) – STUDIO SONICA
Reżyseria:
- Miriam Aleksandrowicz (odc. 1-26, 40-54),
- Leszek Zduń (odc. 27-39)
Dialogi polskie:
- Joanna Krejzler (odc. 1-26, 40-52),
- Izabela Zakrzewska (odc. 27-39),
- Anna Brzozowska (odc. 53-54)
Dźwięk i montaż: Maciej Sapiński
Kierownictwo muzyczne: Marek Krejzler
Kierownictwo produkcji:
- Dorota Furtak (odc. 1-52),
- Helena Siemińska (odc. 53-54)
Wystąpili:
- Maciej Falana – Raa Raa (odc. 1-52)
- Iwo Fajlhauer – Krokuś (odc. 1-52)
- Jan Rotowski – Trąbuś (odc. 1-39)
- Julia Kornacka – Zebcia (odc. 1-52)
- Matylda Kaczmarska – Rafcia (odc. 1-52)
- Justyna Bojczuk – Uuu Uuu
- Agnieszka Fajlhauer – Narratorka
- Kacper Cybiński – Trąbuś (odc. 40-52)
- Pola Brzezińska
- Magdalena Budzowska
- Jakub Jóźwik
- Karol Kwiatkowski – Krokuś (odc. 53-54)
- Maxim Topyła
- Gaja Wasiak
Lektor: Agnieszka Fajlhauer
Spis odcinków
Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | |||
29.10.2011 | 01 | Czasem głośno, czasem cicho | A Time to be Quiet, A Time to be Loud |
30.10.2011 | 02 | Odpowiedni dźwięk | The Right Sound |
04.11.2011 | 03 | Trąbuś traci głos | Huffty Loses His Voice |
31.10.2011 | 04 | Raa Raa znajduje swój głos | Raa Raa Finds a Voice |
01.11.2011 | 05 | Przekąska Zebci | Zebby’s Snack Time |
05.11.2011 | 06 | Hałas do kolekcji | Finding Noisy |
06.11.2011 | 07 | Dżunglowy rytm Ooo Ooo | Ooo Ooo’s Jungle Drums |
07.11.2011 | 08 | Muzyczne kamienie Rafci | Topsy’s Musical Stones |
02.11.2011 | 09 | Hałaśliwy prezent Raa Raa | Raa Raa’s Noisy Present |
08.11.2011 | 10 | Głośny ryk Raa Raa | Raa Raa’s Big Roar |
03.11.2011 | 11 | Drapu drap | Scritch Scratch |
09.11.2011 | 12 | Szybko Raa Raa | Hurry Up Raa Raa |
10.11.2011 | 13 | Co burczy w dżungli? | Rumble in the Jungle |
14 | Ulubiony dźwięk Raa Raa | Raa Raa’s Favourite Noise | |
15 | Śliski błąd Uuu Uuu | Ooo Ooo Slips Up | |
16 | Bez drzemki do wieczora | No Sleep Til Bedtime | |
17 | Deszczowy dzień Raa Raa | Raa Raa’s Rainy Day | |
18 | We dwójkę najlepiej | Two’s Company | |
19 | Lots of Raa’s in the Jungle | ||
20 | Ulubione rzeczy Raa Raa | Raa Raa’s Favourite Things | |
21 | Dżunglowe tańce | Jungle Jiggles | |
22 | Straszliwie wielki hałas Raa Raa | Raa Raa’s Great Big Noise | |
23 | Drzemkowa bajka Raa Raa | Raa Raa’s Naptime Story | |
24 | Bananowy bzik | Go Bananas | |
25 | Brzdęku, brzdękający Krokuś | Clangy Bangy Crocky | |
26 | Nowy dźwięk Raa Raa | Raa Raa’s New Noise | |
SERIA DRUGA | |||
22.05.2012 | 27 | Ruchomy ząb Krokusia | Crocky’s Wobbly Tooth |
23.05.2012 | 28 | Maleńki śmiech | Littlest Laugh |
24.05.2012 | 29 | Zabawa w trąbionego | Hide and Toot |
25.05.2012 | 30 | Bęc bęc | Boing Boing |
26.05.2012 | 31 | Złap mnie jeśli potrafisz | Catch Me If You Can |
27.05.2012 | 32 | Kłopoty z gwizdaniem | Raa Raa’s Whistle Worries |
28.05.2012 | 33 | Raa Raa ma czkawkę | Raa Raa Gets Hiccups |
29.05.2012 | 34 | Zabawa dla wiercipięty | Ooo Ooo’s Wriggly Jiggly Game |
30.05.2012 | 35 | Prezent idealny | Raa Raa’s Perfect Present |
31.05.2012 | 36 | Raa Raa naśladowca | Raa Raa the Copycat |
01.06.2012 | 37 | Rycząca małpka | The Monkey That Roared |
02.06.2012 | 38 | Coś nowego | Something New |
03.06.2012 | 39 | Raa Raa i jego księga odgłosów | Raa Raa’s Big Book of Noises |
04.06.2012 | 40 | Na ryby | Gone Fishing |
05.06.2012 | 41 | Doktor Raa Raa | Doctor Raa Raa |
06.06.2012 | 42 | Dźwiękowe wyzwanie | Raa Raa’s Noisy Challenge |
07.06.2012 | 43 | Łap tę kartkę | Catch That Page |
08.06.2012 | 44 | Raa Raa piszczy | Raa Raa Gets Squeaky |
09.06.2012 | 45 | Wstawaj Trąbusiu | Wake Up Huffty |
10.06.2012 | 46 | Raa Raa się dzieli | The Lion’s Share |
11.06.2012 | 47 | Nowa gra Raa Ryy | Raa Raa’s New Game |
12.06.2012 | 48 | Raa Raa umie | Raa Raa Can Do It |
13.06.2012 | 49 | Kokos Krokusia | Crocky’s Coconut |
14.06.2012 | 50 | Królowe i królowie dżungli | Kings and Queens of the Jungle |
15.06.2012 | 51 | Raa Raa szuka | Raa Raa Goes Hunting |
16.06.2012 | 52 | Najgłośniejszy dom w dżungli | The Noisiest House in the Jungle |
SERIA TRZECIA | |||
10.12.2018 | 53 | Raa Raa i huczący grzmot | Raa Raa and Boomy Thunder |
10.12.2018 | 54 | Raa Raa i kij deszczowy | Raa Raa and the Rainy Stick |
55 | ' | Raa Raa and the Junglephone | |
56 | ' | Raa Raa and the Zippy Zip Wire | |
57 | ' | Raa Raa and the Noisy Story | |
58 | ' | Raa Raa and the Jingly Jangly Jungle Band | |
59 | ' | Raa Raa and the Banana Balloons | |
60 | ' | Raa Raa and Crocky’s Lost Toy | |
61 | ' | Raa Raa and Hooting Huffty | |
62 | ' | Raa Raa and the Jungle Lookout | |
63 | ' | Raa Raa and the Noisy Mystery | |
64 | ' | Raa Raa and the Coolest Hello | |
65 | ' | Raa Raa and the Bell Flowers | |
66 | ' | Raa Raa and the Funniest Laugh | |
67 | ' | Raa Raa and the Ladybird Den | |
68 | ' | Raa Raa and the Speedy Racers | |
69 | ' | Raa Raa and the Jungle Fixers | |
70 | ' | Raa Raa and the Jingly Jungle Show | |
71 | ' | Raa Raa and the Jungle Gym | |
72 | ' | Raa Raa and the Drip Drop Waterfall | |
73 | ' | Raa Raa and the Noisy Nap | |
74 | ' | Raa Raa and the Jungle Journey | |
75 | ' | Raa Raa and Poorly Pia | |
76 | ' | Raa Raa Goes Clickety Clack | |
77 | ' | Raa Raa and the Night Noises | |
78 | ' | Raa Raa Plays Do What I Do | |
Linki zewnętrzne
- Raa Raa – mały, hałaśliwy lew w polskiej Wikipedii