Greenowie w wielkim mieście: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (→Wersja polska: , →Spis odcinków) |
m (→Spis odcinków) |
||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 18 czerwca [[2018]] | |data premiery= 18 czerwca [[2018]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki= 8 z 30 | ||
}} | }} | ||
'''Greenowie w wielkim mieście''' (ang. ''Big City Greens'', 2018-??) – amerykański serial animowany stworzony przez Disney Animation Studios. | '''Greenowie w wielkim mieście''' (ang. ''Big City Greens'', 2018-??) – amerykański serial animowany stworzony przez Disney Animation Studios. | ||
Linia 101: | Linia 101: | ||
| ''Koza Tilly'' | | ''Koza Tilly'' | ||
| ''Tilly’s Goat'' | | ''Tilly’s Goat'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|04 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.06.2018 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|05 | |||
| ''W korku'' | |||
| ''Gridlocked'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.07.2018 | |||
| ''Ptasia mama'' | |||
| ''Mama Bird'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.06.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 25.06.2018 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|06 | ||
| ''Opiekunka'' | | ''Opiekunka'' | ||
| ''Cricketsitter'' | | ''Cricketsitter'' | ||
Linia 114: | Linia 135: | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.07.2018 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|07 | |||
| ''Witajcie w domu'' | |||
| ''Welcome Home'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.07.2018 | |||
| ''Zszopowani'' | |||
| ''Raccooned'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.06.2018 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|08 | |||
| ''Rodzinna fotografia'' | |||
| ''Photo Op'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.06.2018 | |||
| ''Ratować Remy’ego'' | |||
| ''Remy Rescue'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.07.2018 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|09 | |||
| ''Na bogato'' | |||
| ''Fill Bill'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.07.2018 | |||
| ''Świerszoballe'' | |||
| ''Critterball Crisis'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| '' | |||
| ''Gargoyle Gals'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | '' | ||
| ''Supermarket Scandal'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| '' | | '' | ||
| '''' | | '''' | ||
Linia 127: | Linia 214: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| '' | | '' | ||
| '''' | | '''' | ||
Linia 138: | Linia 225: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | ||
| '' | | '' | ||
| '''' | | '''' | ||
Linia 148: | Linia 235: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Cricket’s Shoes'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Feud Fight'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| '' | |||
| ''Breaking News'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| | | '' | ||
| '' | | ''Cyberbullies'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| '' | | '' | ||
| '''' | | '''' | ||
Linia 182: | Linia 280: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Coffee Quest'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Phoenix Rises'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | |
Wersja z 19:43, 6 sie 2018
Greenowie w wielkim mieście Big City Greens | |
---|---|
Gatunek | animowany |
Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
Język oryginału | angielski |
Stacja telewizyjna | Disney XD |
Lata produkcji | 2018- |
Data premiery dubbingu | 18 czerwca 2018 |
Wyemitowane serie |
1 z 1 |
Wyemitowane odcinki | 8 z 30 |
Greenowie w wielkim mieście (ang. Big City Greens, 2018-??) – amerykański serial animowany stworzony przez Disney Animation Studios.
Polska premiera serialu odbyła się 18 czerwca 2018 roku na kanale Disney XD.
Fabuła
Rodzina Cricketa Greena przeprowadza się ze wsi do wielkiego miasta. Ich próby dostosowania się do nowej sytuacji dostarczą wielu śmiesznych sytuacji.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1764962
Wersja polska
Udział wzięli:
- Klaudia Bełcik – Gloria
- Adam Krylik – Brett
- Kamil Kula – Bill
- Marta Kurzak – Tilly
- Agnieszka Matysiak – Babcia
- Józef Pawłowski – Świerszczu
W pozostałych rolach:
- Sebastian Machalski – Remy
- Bożena Furczyk –
- dziewczynka (odc. 1a),
- głos metra (odc. 1b)
- Maciej Więckowski – konduktor (odc. 1b)
- Jakub Szydłowski – jeden z Alpejczyków (odc. 1b)
- Zbigniew Konopka – lekarz (odc. 4a)
- Justyna Kowalska – pielęgniarka (odc. 4a)
- Anna Ułas – mama Remy’ego (odc. 8b)
- Robert Tondera – tata Remy’ego (odc. 8b)
- Michał Podsiadło
- Maciej Kosmala
- Józef Grzymała
- Maksymilian Michasiów
- Anna Szymańczyk
i inni
Reżyseria: Tomasz Robaczewski
Dialogi:
- Katarzyna Świrska (odc. 1)
- Kamila Klimas (odc. 2-30)
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Teksty piosenek: Tomasz Robaczewski
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | |||
18.06.2018 | 01 | Kosmiczny kurak | Space Chicken |
Wieczór steków | Steak Night | ||
19.06.2018 | 02 | Zasłużyć na nazwisko | Cricket Versus |
20.06.2018 | Niebieska pyra | Blue Tater | |
21.06.2018 | 03 | Skok z wieży | Swimming Fool |
22.06.2018 | Koza Tilly | Tilly’s Goat | |
04 | ' | ' | |
' | ' | ||
29.06.2018 | 05 | W korku | Gridlocked |
02.07.2018 | Ptasia mama | Mama Bird | |
25.06.2018 | 06 | Opiekunka | Cricketsitter |
26.06.2018 | Bill gimnastyk | Backflip Bill | |
03.07.2018 | 07 | Witajcie w domu | Welcome Home |
04.07.2018 | Zszopowani | Raccooned | |
27.06.2018 | 08 | Rodzinna fotografia | Photo Op |
28.06.2018 | Ratować Remy’ego | Remy Rescue | |
05.07.2018 | 09 | Na bogato | Fill Bill |
06.07.2018 | Świerszoballe | Critterball Crisis | |
10 | ' | ||
' | |||
11 | Gargoyle Gals | ||
Supermarket Scandal | |||
12 | ' | ||
' | |||
13 | ' | ||
' | |||
14 | ' | ||
' | |||
15 | ' | ||
' | |||
16 | Cricket’s Shoes | ||
Feud Fight | |||
17 | Breaking News | ||
Cyberbullies | |||
18 | ' | ||
' | |||
19 | ' | ||
' | |||
20 | Coffee Quest | ||
Phoenix Rises | |||