Amazon Prime Video: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (poprawki) |
m (uzupełnienie) |
||
Linia 157: | Linia 157: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.05.2019 | | 01.05.2019 | ||
| | | bgcolor="#DDDDDD"|NIE | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 163: | Linia 163: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.05.2019 | | 01.05.2019 | ||
| | | bgcolor="#DDDDDD"|NIE | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 187: | Linia 187: | ||
| <!--[[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]--> | | <!--[[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]--> | ||
| 03.06.2020 | | 03.06.2020 | ||
| | | TAK | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 235: | Linia 235: | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 24.04.2021 | | 24.04.2021 | ||
| | | bgcolor="#DDDDDD"|NIE | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 361: | Linia 361: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 07.01.2022 | | 07.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#DDDDDD"|NIE | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Hotel Transylwania: Transformania]]'' | | ''[[Hotel Transylwania: Transformania]]'' | ||
| | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 14.01.2022 | | 14.01.2022 | ||
| TAK | | TAK | ||
Linia 439: | Linia 439: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 11.06.2022 | | 11.06.2022 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Dzieciak rządzi]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 01.07.2022 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Kapitan Szablozęby i Magiczny Diament]]'' | |||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | |||
| 01.07.2022 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[W 80 dni dookoła świata (film 2021)|W 80 dni dookoła świata]]'' | |||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | |||
| 01.07.2022 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- |
Wersja z 19:45, 1 lip 2022
Amazon Prime Video
| |
---|---|
Start platformy | grudzień 2016 |
Amazon Prime Video – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, działająca na całym świecie, oprócz Chin, Kuby, Iranu, Korei Północnej i Syrii. W Polsce serwis streamingowy Amazonu został udostępniony w grudniu 2016 roku.