Amazon Prime Video: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
|||
Linia 307: | Linia 307: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 30.09.2021 | | 30.09.2021 | ||
| | | bgcolor="#DDDDDD"|NIE | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 391: | Linia 391: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 05.04.2022 | | 05.04.2022 | ||
| | | bgcolor="#DDDDDD"|NIE | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 487: | Linia 487: | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 05.08.2022 | | 05.08.2022 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Potworna rodzinka]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 01.10.2022 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Potworna rodzinka 2]]'' | |||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | |||
| 01.10.2022 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Linia 744: | Linia 756: | ||
| [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 02.01.2022 | | 02.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#DDDDDD"|NIE | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 821: | Linia 833: | ||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Psi patrol]]'' | |||
| 1-26 | | 1-26, 40-52 | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 30.09.2017 | |||
| bgcolor="#DDDDDD"|NIE | | bgcolor="#DDDDDD"|NIE | ||
|- | |- | ||
Linia 836: | Linia 845: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 30.09.2017 | | 30.09.2017 | ||
| | | bgcolor="#DDDDDD"|NIE | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 1074: | Linia 1083: | ||
| [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 01.04.2019 | | 01.04.2019 | ||
| | | bgcolor="#DDDDDD"|NIE | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 1224: | Linia 1233: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Star Trek: Lower Decks]]'' | | ''[[Star Trek: Lower Decks]]'' | ||
| 1- | | 1-26 | ||
| [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 22.01.2021 | | 22.01.2021 | ||
Linia 1232: | Linia 1241: | ||
| ''[[Enchantimals: Magiczne opowieści]]'' | | ''[[Enchantimals: Magiczne opowieści]]'' | ||
| 27-39 | | 27-39 | ||
| | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | ||
| 06.05.2021 | | 06.05.2021 | ||
| TAK | | TAK |
Wersja z 12:43, 1 paź 2022
Amazon Prime Video
| |
---|---|
Start platformy | grudzień 2016 |
Amazon Prime Video – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, działająca na całym świecie, oprócz Chin, Kuby, Iranu, Korei Północnej i Syrii. W Polsce serwis streamingowy Amazonu został udostępniony w grudniu 2016 roku.