Amazon Prime Video: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
m (uzupełnienie) |
||
Linia 750: | Linia 750: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 10.06.2022 | | 10.06.2022 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[SONIC. Szybki jak błyskawica]]'' | |||
| [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 29.07.2022 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Linia 1206: | Linia 1212: | ||
| ??? | | ??? | ||
| 09.10.2021 | | 09.10.2021 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Legenda Isla Nublar|LEGO Jurassic World: Legenda wyspy Nublar]]'' | |||
| 1-13 | |||
| <!--[[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]--> | |||
| 28.07.2022 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- |
Wersja z 15:16, 29 lip 2022
Amazon Prime Video
| |
---|---|
Start platformy | grudzień 2016 |
Amazon Prime Video – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, działająca na całym świecie, oprócz Chin, Kuby, Iranu, Korei Północnej i Syrii. W Polsce serwis streamingowy Amazonu został udostępniony w grudniu 2016 roku.