Amazon Prime Video: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
m (uzupełnienie) |
||
Linia 481: | Linia 481: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 02.08.2022 | | 02.08.2022 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Krudowie]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 05.08.2022 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Linia 767: | Linia 773: | ||
| ''[[Hobbit: Bitwa Pięciu Armii]]'' | | ''[[Hobbit: Bitwa Pięciu Armii]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 02. | | 02.08.2022 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Hobbit: Pustkowie Smauga]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 05.08.2022 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Linia 1114: | Linia 1126: | ||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu]]'' | | ''[[Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu]]'' / ''[[Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu|LEGO Ninjago]]'' | ||
| 45-64, SP1, 75-128 | | 45-64, SP1, 75-128 | ||
| [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 01.06.2020 | | 01.06.2020 | ||
| bgcolor="#DDDDDD"|NIE | | bgcolor="#DDDDDD"|NIE | ||
|- | |||
| ''[[Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu|LEGO Ninjago]]'' | |||
| 129-160 | |||
| [[IYUNO Media Group|IYUNO MEDIA GROUP]] | |||
| 05.08.2022 | |||
| TAK | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 |
Wersja z 23:15, 5 sie 2022
Amazon Prime Video
| |
---|---|
Start platformy | grudzień 2016 |
Amazon Prime Video – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, działająca na całym świecie, oprócz Chin, Kuby, Iranu, Korei Północnej i Syrii. W Polsce serwis streamingowy Amazonu został udostępniony w grudniu 2016 roku.