Pierwsza randka Riley?

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Pierwsza randka Riley?

Riley’s First Date?

Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna HBO 2
Platforma streamingowa HBO GO
Dystrybutor Blu-ray/DVD Galapagos Films
Rok produkcji 2015
Data premiery dubbingu 1 grudnia 2015

Pierwsza randka Riley? (ang. Riley’s First Date?, 2015) – krótkometrażowy film animowany wytwórni Pixar Animation Studios, zamieszczony na płycie Blu-Ray z filmem W głowie się nie mieści, premiera 1 grudnia 2015.

Fabuła

Riley ma dwanaście lat i wchodzi w nowy etap w swoim życiu. Dziewczyna umawia się na pierwszą randkę z chłopakiem, który ma zabrać ją na lodowisko. Zaniepokojony ojciec dziewczynki dotrzymuje towarzystwa niespodziewanemu gościowi. W tym samym czasie jej mama gorączkowo próbuje dowiedzieć się czegoś na jego temat. Pełna pozytywnych emocji historia o zmianach w życiu i postawach rodziców dotyczących wchodzeniu w dorosłość ich ukochanych dzieci.

Źródło: HBO GO

Wersja polska

W wersji polskiej udział wzięli:

Reżyseria: Łukasz Lewandowski
Dialogi polskie: Zofia Jaworowska
Opracowanie wersji polskiej: SDI MEDIA POLSKA
Kierownictwo produkcji: Beata Jankowska, Marcin Kopiec
Nagranie i montaż polskich dialogów: Szymon Orfin
Zgranie wersji polskiej: Shepperton International
Produkcja polskiej wersji językowej: Magdalena Dziemidowicz – DISNEY CHARACTER VOICES INTERNATIONAL, INC.

Plansze

Linki zewnętrzne

Pixar Animation Studios
Filmy pełnometrażowe Toy StoryDawno temu w trawieToy Story 2Potwory i spółkaGdzie jest Nemo?IniemamocniAutaRatatujWALL·EOdlotToy Story 3Auta 2Merida walecznaUniwersytet potwornyW głowie się nie mieściDobry dinozaurGdzie jest Dory?Auta 3CocoIniemamocni 2Toy Story 4NaprzódCo w duszy gra?
Filmy krótkometrażowe Andre i WallyLuxo Jr.Marzenia RedaTin ToySzklana pułapkaGra GeriegoPtasie sprawkiNowy samochód Mike'aOdbijanyNiemowlę kontratakujeCzłowiek-OrkiestraZłomek i błędny ognikNie przeszkadzaćTwój przyjaciel szczurPrestoBURN·EZaburzenie częścioweNadzwyczajna misja AsaGeorge i A.J.Dzień i nocToy Story: Wakacje na HawajachToy Story: Zestaw pomniejszonyLa LunaToy Story: Imprezozaur RexLegenda o niedźwiedziu Mor'DuNiebieski parasolImprezowniaLawaSanjay i boska brygadaPierwsza randka Riley?PisklakWywiad-oceanLouRajdowa autoszkoła magister FelgiBaoCiotunia EdnaPrzygody nocnej lampki
Odcinki specjalne Toy Story: HorrorToy Story: Prehistoria
Seriale Bujdy na resorachPozdrowienia z Chłodnicy GórskiejSparkShortsSztuciek się pyta