Niemowlę kontratakuje

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Niemowlę kontratakuje

Jack-Jack Attack

Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna TVP1, HBO 2
Platforma streamingowa HBO GO
Dystrybutor DVD Imperial, Galapagos Films
Rok produkcji 2005
Data premiery dubbingu 16 marca 2005

Niemowlę kontratakuje (ang. Jack-Jack Attack, 2005) − krótkometrażowa animacja z wytwórni Pixar Animation Studios, w której pojawiają się bohaterowie filmu Iniemamocni.

Fabuła

Praktycznie wszyscy członkowie rodziny Parrów posiadają nadnaturalne moce, dzięki którym ratują świat. Wyjątkiem jest najmłodszy Jack-Jack. Do tej pory nikt nie zauważył u niego nadzwyczajnych uzdolnień. Pod nieobecność rodziców i rodzeństwa chłopiec odkrywa drzemiący w nim potencjał… Filmik jest uzupełnieniem przeboju Disneya "Iniemamocni".

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/Niemowle-Kontratakuje-262919

Wersja polska

Wystąpili:

Linki zewnętrzne

Pixar Animation Studios
Filmy pełnometrażowe Toy StoryDawno temu w trawieToy Story 2Potwory i spółkaGdzie jest Nemo?IniemamocniAutaRatatujWALL·EOdlotToy Story 3Auta 2Merida walecznaUniwersytet potwornyW głowie się nie mieściDobry dinozaurGdzie jest Dory?Auta 3CocoIniemamocni 2Toy Story 4NaprzódCo w duszy gra?
Filmy krótkometrażowe Andre i WallyLuxo Jr.Marzenia RedaTin ToySzklana pułapkaGra GeriegoPtasie sprawkiNowy samochód Mike'aOdbijanyNiemowlę kontratakujeCzłowiek-OrkiestraZłomek i błędny ognikNie przeszkadzaćTwój przyjaciel szczurPrestoBURN·EZaburzenie częścioweNadzwyczajna misja AsaGeorge i A.J.Dzień i nocToy Story: Wakacje na HawajachToy Story: Zestaw pomniejszonyLa LunaToy Story: Imprezozaur RexLegenda o niedźwiedziu Mor'DuNiebieski parasolImprezowniaLawaSanjay i boska brygadaPierwsza randka Riley?PisklakWywiad-oceanLouRajdowa autoszkoła magister FelgiBaoCiotunia EdnaPrzygody nocnej lampki
Odcinki specjalne Toy Story: HorrorToy Story: Prehistoria
Seriale Bujdy na resorachPozdrowienia z Chłodnicy GórskiejSparkShortsSztuciek się pyta