Nadzwyczajna misja Asa

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Nadzwyczajna misja Asa

Dug’s Special Mission

Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Dystrybutor DVD CD Projekt Sp. z o.o., Galapagos Films
Rok produkcji 2005
Data premiery dubbingu 5 lutego 2010

Nadzwyczajna misja Asa (ang. Dug’s Special Mission, 2009) − krótkometrażowa animacja z wytwórni Pixar Animation Studios, w której występują bohaterowie filmu Odlot.

Wersja polska

Wersja polska: SUN STUDIO POLSKA
Reżyseria: Wojciech Paszkowski
Dialogi: Jan Jakub Wecsile
Wystąpili:

Linki zewnętrzne

Pixar Animation Studios
Filmy pełnometrażowe Toy StoryDawno temu w trawieToy Story 2Potwory i spółkaGdzie jest Nemo?IniemamocniAutaRatatujWALL·EOdlotToy Story 3Auta 2Merida walecznaUniwersytet potwornyW głowie się nie mieściDobry dinozaurGdzie jest Dory?Auta 3CocoIniemamocni 2Toy Story 4NaprzódCo w duszy gra?
Filmy krótkometrażowe Andre i WallyLuxo Jr.Marzenia RedaTin ToySzklana pułapkaGra GeriegoPtasie sprawkiNowy samochód Mike'aOdbijanyNiemowlę kontratakujeCzłowiek-OrkiestraZłomek i błędny ognikNie przeszkadzaćTwój przyjaciel szczurPrestoBURN·EZaburzenie częścioweNadzwyczajna misja AsaGeorge i A.J.Dzień i nocToy Story: Wakacje na HawajachToy Story: Zestaw pomniejszonyLa LunaToy Story: Imprezozaur RexLegenda o niedźwiedziu Mor'DuNiebieski parasolImprezowniaLawaSanjay i boska brygadaPierwsza randka Riley?PisklakWywiad-oceanLouRajdowa autoszkoła magister FelgiBaoCiotunia EdnaPrzygody nocnej lampki
Odcinki specjalne Toy Story: HorrorToy Story: Prehistoria
Seriale Bujdy na resorachPozdrowienia z Chłodnicy GórskiejSparkShortsSztuciek się pyta