Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (poprawki) |
|||
(Nie pokazano 30 wersji utworzonych przez 6 użytkowników) | |||
Linia 10: | Linia 10: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Nickelodeon Polska | !width="15%"|Premiera<br />w Nickelodeon Polska | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
Linia 62: | Linia 62: | ||
| 10.07.2008 | | 10.07.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| ''[[Kappa Mikey]]'' | | ''[[Kappa Mikey]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 279: | Linia 279: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|54 | | style="background-color: #CCE2FF;"|54 | ||
| ''[[Witajcie w Wayne]]'' | | ''[[Witajcie w Wayne]]'' | ||
| | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 15.02.2018 <small>(Nicktoons)</small><br />26.02.2018 | | 15.02.2018 <small>(Nicktoons)</small><br />26.02.2018 | ||
|- | |- | ||
Linia 307: | Linia 307: | ||
| 01.07.2019 | | 01.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|60 | |||
| ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' | |||
| [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 02.12.2019 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|61 | |||
| ''[[Wielkodomscy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 30.03.2020 <small>(Nicktoons)</small><br />07.06.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|62 | |||
| ''[[ŁośKot]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 2020 <small>(Nicktoons)</small> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|63 | |||
| ''[[Po prostu Kucek]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 06.09.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|64 | |||
| ''[[Dorg van Dango]]'' | |||
| | |||
| 13.09.2020 <small>(Nicktoons)</small><br />15.02.2021 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|65 | |||
| ''[[Plecak Olliego]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 12.10.2020 <small>(Nicktoons)</small><br />11.01.2021 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|66 | |||
| ''[[Rogata ekipa]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 07.12.2020 | |||
|} | |} | ||
Linia 315: | Linia 349: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Nickelodeon Polska | !width="15%"|Premiera<br />w Nickelodeon Polska | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
Linia 491: | Linia 525: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 25.06.2018 <small>(Nick Jr.)</small><br />08.10.2018 | | 25.06.2018 <small>(Nick Jr.)</small><br />08.10.2018 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | |||
| ''[[Przygody misia Paddingtona (serial animowany 2019)|Przygody misia Paddingtona]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 17.08.2020 <small>(Nick Jr.)</small><br />30.11.2020 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 510: | Linia 549: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| ''[[Barbapapa i jego rodzinka]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''[[Frankie i Frank]]'' | | ''[[Frankie i Frank]]'' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''[[Kot-o-ciaki]]'' | | ''[[Kot-o-ciaki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''[[Kuchciwróżki]]'' | | ''[[Kuchciwróżki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''[[Mały Bill]]'' | | ''[[Mały Bill]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''[[Świnka Peppa]]'' | | ''[[Świnka Peppa]]'' | ||
| [[GMC Studio|GMC STUDIO]] | | [[GMC Studio|GMC STUDIO]] | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''[[Wallykazam]]'' | | ''[[Wallykazam]]'' | ||
| | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| ''[[Witaminki]]'' | | ''[[Witaminki]]'' | ||
| <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | | <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''[[Wszyscy razem, śladem Blue!]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 545: | Linia 592: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Nickelodeon Polska | !width="15%"|Premiera<br />w Nickelodeon Polska | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
Linia 773: | Linia 820: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|46 | | style="background-color: #CCE2FF;"|46 | ||
| ''[[Biuro ochrony magii]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 01.04.2019 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|47 | |||
| ''[[Noobees]]'' | | ''[[Noobees]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 06.05.2019 | | 06.05.2019 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|48 | ||
| ''[[Między nami, kuzynami]]'' | | ''[[Między nami, kuzynami]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 20.05.2019 | | 20.05.2019 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|49 | |||
| ''[[Czy boisz się ciemności? (serial 2019)|Czy boisz się ciemności?]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 11.01.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|50 | |||
| ''[[Dodaj magii]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 17.02.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|51 | |||
| ''[[Zmiksowana Kally]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 21.09.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|52 | |||
| ''[[Młodzi szpiedzy]]'' | |||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | |||
| 12.10.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|53 | |||
| ''[[Niebezpieczny Oddział]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 16.11.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|54 | |||
| ''[[Dodaj magii: Miasto tajemnic]]'' | |||
| <!--[[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]--> | |||
| 08.12.2020 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Programy === | === Programy === | ||
Linia 791: | Linia 872: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Nickelodeon Polska | !width="15%"|Premiera<br />w Nickelodeon Polska | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| ''[[Potworny wyścig potworów]]'' | | ''[[Potworny wyścig potworów]]'' | ||
| | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 15.04.2018 | | 15.04.2018 | ||
|- | |- | ||
Linia 802: | Linia 883: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 24.12.2018 | | 24.12.2018 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''[[Gotów, klaszcz, tańcz]]'' | |||
| | |||
| 10.02.2020 <small>(Nick Jr.)</small> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''[[Śmiechobeka]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 02.03.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''[[Calvin i Kaison: Moc zabawy]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 16.11.2020 <small>(Nick Jr.)</small> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 811: | Linia 907: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Nickelodeon Polska | !width="15%"|Premiera<br />w Nickelodeon Polska | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
Linia 885: | Linia 981: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | | style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| ''[[Monster High: Strach, kamera, akcja!]]'' | | ''[[Monster High: Strach, kamera, akcja!]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 12.04.2014 | | 12.04.2014 | ||
|- | |- | ||
Linia 910: | Linia 1006: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | | style="background-color: #CCE2FF;"|20 | ||
| ''[[Monster High: 13 życzeń]]'' | | ''[[Monster High: 13 życzeń]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 02.08.2014 | | 02.08.2014 | ||
|- | |- | ||
Linia 940: | Linia 1036: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | | style="background-color: #CCE2FF;"|26 | ||
| ''[[Monster High: Upiorne połączenie]]'' | | ''[[Monster High: Upiorne połączenie]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 31.10.2014 | | 31.10.2014 | ||
|- | |- | ||
Linia 950: | Linia 1046: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | | style="background-color: #CCE2FF;"|28 | ||
| ''[[Team Hot Wheels|Team Hot Wheels: Odjazdowa przygoda]]'' | | ''[[Team Hot Wheels|Team Hot Wheels: Odjazdowa przygoda]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 27.12.2014 | | 27.12.2014 | ||
|- | |- | ||
Linia 960: | Linia 1056: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | | style="background-color: #CCE2FF;"|30 | ||
| ''[[Monster High: Szkoła duchów]]'' | | ''[[Monster High: Szkoła duchów]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 18.04.2015 | | 18.04.2015 | ||
|- | |- | ||
Linia 1015: | Linia 1111: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|41 | | style="background-color: #CCE2FF;"|41 | ||
| ''[[Albert. Wielkie marzenia małej choinki]]'' | | ''[[Albert. Wielkie marzenia małej choinki]]'' | ||
| | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 17.12.2016 | | 17.12.2016 | ||
|- | |- | ||
Linia 1044: | Linia 1140: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Filmy aktorskie === | === Filmy aktorskie === | ||
Linia 1052: | Linia 1147: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Nickelodeon Polska | !width="15%"|Premiera<br />w Nickelodeon Polska | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
Linia 1085: | Linia 1180: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''[[Kamienny dotyk Ra|Tajemnice domu Anubisa: Kamienny dotyk Ra]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 28.06.2013 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''[[Nicky Spoko]]'' | | ''[[Nicky Spoko]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 20.10.2013 | | 20.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''[[Pies, który uratował Halloween]]'' | | ''[[Pies, który uratował Halloween]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 31.10.2013 | | 31.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| ''[[Pies, który uratował święta]]'' | | ''[[Pies, który uratował święta]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 08.12.2013 | | 08.12.2013 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 15.12.2013 | | 15.12.2013 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| ''[[Pies, który uratował ferie]]'' | | ''[[Pies, który uratował ferie]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 22.12.2013 | | 22.12.2013 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|13 | ||
| ''[[Szwindel]]'' | | ''[[Szwindel]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 22.03.2014 | | 22.03.2014 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|14 | ||
| ''[[Pechowcy]]'' | | ''[[Pechowcy]]'' | ||
| | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 21.04.2014 | | 21.04.2014 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| ''[[Fred: Obóz obciachu]]'' | | ''[[Fred: Obóz obciachu]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 10.05.2014 | | 10.05.2014 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|16 | ||
| ''[[Hotel 13: Rock ’n’ Roll Highschool]]'' | | ''[[Hotel 13: Rock ’n’ Roll Highschool]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 01.09.2014 | | 01.09.2014 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|17 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 25.10.2014 | | 25.10.2014 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|18 | ||
| ''[[Noc żywego Freda]]'' | | ''[[Noc żywego Freda]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 31.10.2014 | | 31.10.2014 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|19 | ||
| ''[[Pan Smród]]'' | | ''[[Pan Smród]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 06.12.2014 | | 06.12.2014 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|20 | ||
| ''[[Poszukiwacze świętego Mikołaja]]'' | | ''[[Poszukiwacze świętego Mikołaja]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 13.12.2014 | | 13.12.2014 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|21 | ||
| ''[[Adam i jego klony]]'' | | ''[[Adam i jego klony]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 23.05.2015 | | 23.05.2015 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|22 | ||
| ''[[Babcia rabuś]]'' | | ''[[Babcia rabuś]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 01.06.2015 | | 01.06.2015 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|23 | ||
| ''[[Pewien zwariowany rejs]]'' | | ''[[Pewien zwariowany rejs]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 03.10.2015 | | 03.10.2015 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|24 | ||
| ''[[Mów mi wampir]]'' | | ''[[Mów mi wampir]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 14.11.2015 | | 14.11.2015 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|25 | ||
| ''[[Pies, który ocalił Wielkanoc]]'' | | ''[[Pies, który ocalił Wielkanoc]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 25.03.2016 | | 25.03.2016 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|26 | ||
| ''[[Jak oswoić mumię]]'' | | ''[[Jak oswoić mumię]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 26.03.2016 | | 26.03.2016 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|27 | ||
| ''[[Rufus]]'' | | ''[[Rufus]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 28.05.2016 | | 28.05.2016 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|28 | ||
| ''[[Pies, który uratował lato]]'' | | ''[[Pies, który uratował lato]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 02.07.2016 | | 02.07.2016 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|29 | ||
| ''[[Nickel-ho-ho-ho-deon!]]'' | | ''[[Nickel-ho-ho-ho-deon!]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 10.12.2016 | | 10.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|30 | ||
| ''[[Bruno i Bucior: Wskakujcie do basenu]]'' | | ''[[Bruno i Bucior: Wskakujcie do basenu]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 26.12.2016 | | 26.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|31 | ||
| ''[[Rufus 2: Kocia katastrofa]]'' | | ''[[Rufus 2: Kocia katastrofa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 16.04.2017 <small>(Nickelodeon HD)</small><br />03.05.2017 | | 16.04.2017 <small>(Nickelodeon HD)</small><br />03.05.2017 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|32 | ||
| ''[[Legendy ukrytej świątyni]]'' | | ''[[Legendy ukrytej świątyni]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.05.2017 | | 01.05.2017 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|33 | ||
| ''[[Tycia Gwiazdka]]'' | | ''[[Tycia Gwiazdka]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 24.12.2017 <small>(Nickelodeon HD)</small> | | 24.12.2017 <small>(Nickelodeon HD)</small> | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|34 | ||
| ''[[Mikołaj ratuje walentynki]]'' | | ''[[Mikołaj ratuje walentynki]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 14.02.2018 | | 14.02.2018 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|35 | ||
| ''[[Bruno i Bucior: Eksperyment]]'' | | ''[[Bruno i Bucior: Eksperyment]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 31.03.2018 | | 31.03.2018 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|36 | ||
| ''[[Mumia Dummie i sfinks z Shakaby]]'' | | ''[[Mumia Dummie i sfinks z Shakaby]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 30.04.2018 | | 30.04.2018 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|37 | ||
| ''[[Biblioteka pana Lemoncello]]'' | | ''[[Biblioteka pana Lemoncello]]'' | ||
| | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 01.05.2018 | | 01.05.2018 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|38 | ||
| ''[[Bruno i Bucior: To niemożliwe w Macdonald Hall]]'' | | ''[[Bruno i Bucior: To niemożliwe w Macdonald Hall]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 02.05.2018 | | 02.05.2018 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|39 | ||
| ''[[Myślotok]]'' | | ''[[Myślotok]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 25.08.2018 | | 25.08.2018 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|40 | ||
| ''[[Detektyw Xander na tropie]]'' | | ''[[Detektyw Xander na tropie]]'' | ||
| | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 22.06.2019 | | 22.06.2019 | ||
|- | |- |
Wersja z 18:50, 20 lut 2021
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
№ | Tytuł | Studio dubbingowe |
---|---|---|
01 | Abby Hatcher | START INTERNATIONAL POLSKA |
02 | Banda Beti | MASTER FILM |
03 | Barbapapa i jego rodzinka | MASTER FILM |
04 | Frankie i Frank | |
05 | Kot-o-ciaki | MASTER FILM |
06 | Kuchciwróżki | MASTER FILM |
07 | Mały Bill | MASTER FILM |
08 | Świnka Peppa | GMC STUDIO |
09 | Wallykazam | START INTERNATIONAL POLSKA |
10 | Witaminki | |
11 | Wszyscy razem, śladem Blue! | MASTER FILM |
Seriale aktorskie
Programy
№ | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w Nickelodeon Polska |
---|---|---|---|
01 | Potworny wyścig potworów | MASTER FILM | 15.04.2018 |
02 | Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne | START INTERNATIONAL POLSKA | 24.12.2018 |
03 | Gotów, klaszcz, tańcz | 10.02.2020 (Nick Jr.) | |
04 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 02.03.2020 |
05 | Calvin i Kaison: Moc zabawy | START INTERNATIONAL POLSKA | 16.11.2020 (Nick Jr.) |
Filmy animowane
Filmy aktorskie
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii